«Metta/LU» uzvar pirmajā pārspēlē par vietu futbola virslīgā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 6 mēnešiem.

"Metta/LU" viesos Vidzemes Olimpiskā centra stadionā sestdien ar 3:1 uzvarēja "Valmiera Glass" FK/BSS futbolistus pirmajā pārspēles cīņā par tiesībām nākamajā sezonā spēlēt Latvijas virslīgā, liecina rīkotāju informācija.

Tiesības spēlēt virslīgā iegūs komanda, kas būs pārāka divu spēļu summā. Atbildes spēle trešdien notiks Hanzas vidusskolas stadionā, Rīgā.

"Metta/LU" vadībā izvirzījās pirmā puslaika pēdējās minūtēs, kad precīzs bija Ingars Sarmis Stuglis, bet uzvaras vārtus 70.minūtē pēc centrējuma ar galvu guva uz maiņu laukumā uznākušais Gatis Kalniņš. Vēl pārliecinošāku viesu uzvaru vērsa Roberts Uldriķis ar trešo vārtu guvumu 81.minūtē.

Mājiniekiem neizšķirtu 1:1 trīs minūtes pēc pārtraukuma atjaunoja Bruno Bērziņš.

"Valmiera Glass" FK/BSS aizvadītajā sezonā ieguva otro vietu 1.līgā, nopelnot iespēju pretendēt uz iekļūšanu virslīgā. Savukārt "Metta"/LU virslīgā palika septītā, un par vietas saglabāšanu augstākajā sabiedrībā komandai vēl jācīnās. Arī iepriekšējā sezonā "Metta"/LU piedalījās pārspēles, kur vietu virslīgā nosargāja pret Rēzeknes BJSS.

Pirmās līgas turnīra tabulā "Valmiera Glass" FK/BSS atpalika tika no uzvarētājas FC "Caramba/Dinamo", kas uzreiz nodrošināja tiesības pārcelties uz virslīgu.