Badmintona dienā Rīgā iepazīstinās ar spēli un rosinās fiziskām aktivitātēm

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 8 mēnešiem.

Centienos veicināt sporta veida popularitāti un fiziski aktīvu dzīvesveidu sestdien, 24. septembrī, iepirkšanās centrā "Akropole Rīga" pirmo reizi norisināsies Badmintona diena, kas būs viens no Eiropas Sporta nedēļas pasākumiem.

Badmintona dienā aicinās bez maksas iesaistīties dažādās aktivitātēs, izmēģināt spēkus miniturnīros, īpašajā izaicinājumā jeb garākajā izspēlē, kā arī piedalīties konkursos un viktorīnās.

Ikvienam pasākumā būs iespēja pārbaudīt savas iemaņas praksē. Programmā būs iesildīšanās paraugdemonstrējumi bērniem, jauniešiem un vecākiem pieredzējušu treneru un spēlētāju pavadībā. Būs iespēja apgūt spēka, koordinācijas un izturības vingrinājumus, kā arī badmintona pamatu mācību un parabadmintonu.

Badmintona dienā īpašā aktivitāte būs ilgākās izspēles izaicinājums, kur piedalīties aicināts ikviens interesents.

Latvijas Badmintona federācijas valdes loceklis Uldis Krastiņš badmintonu raksturoja kā ātrāko olimpisko rakešu sporta veidu, kas labvēlīgi ietekmē ne tikai ķermeni, bet arī prātu. Badmintons ir arī sporta veids, kur rast jaunus draugus, domubiedrus un labi pavadīt savu brīvo laiku, piebilda Krastiņš.

Badmintona dienas pasākumi iekļaujas Eiropas Sporta nedēļā, kas notiks no 23. līdz 30. septembrim. Eiropas Sporta nedēļas mērķis ir mazināt mazkustīgumu Latvijas sabiedrībā un vairot izpratni par fizisko aktivitāšu sniegtajiem ieguvumiem veselībai un darbaspējām.

Latvijas Badmintona federācija sporta veida meistarus un entuziastus apvieno kopš 1965. gada. Ikdienā ar badmintonu nodarbojas pusotrs tūkstotis spēlētāju un valstī darbojas 28 badmintona klubi un organizācijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti