Panorāma

Latvijas iedzīvotāji kūtri privāto pensiju fondu veidošanā

Panorāma

Panorāma

Parasportisti ar prieku vada treniņus vienaudžiem

Parasportisti ar prieku vada treniņus vienaudžiem

Sporta valoda ir universāla un saprotama jebkuram! Par to cieši pārliecināti Latvijas jaunie parasportisti, kuri šajās dienās bija uzaicināti uz Žila Verna skolā notiekošo vasaras nometni. Tur ratiņtenisa un citu sporta veidu pratēji nometņotājiem mācīja, ko nozīmē profesionāls sports, un parādīja, ka bez piepūles rezultāts nav sasniedzams.

Doma uzaicināt uz Žila Verna sporta kluba rīkoto nometni Bērnu un jauniešu parasporta apvienības aktīvistus trāpījusi mērķī. Nometnes dalībnieki aizrautīgi darbojas visās septiņās sporta stacijās, kurās viņus trenē jaunieši.

Daži no treneriem gan nav īsti pārliecināti par savām spējām. Un tomēr šeit visus vieno mīlestība uz sportu, kas ir kā garants veselībai.

Nometnes dalībnieki izmēģina sevi dažādās disciplīnās, arī paukošanā, kas ir gana dārgs sporta veids, taču ekipējumu sarūpējusi paukošanas federācija.

Bērnu un jauniešu parasporta apvienība aktīvi darbojas Rīgā, bet nu sporta pulciņi pieejami arī Ogrē un Jelgavā. Bērnu un jauniešu parasporta apvienības prezidente Nataļja Novikova aicina vecākus un jauniešus iesaistīties, jo aktīva sportošana gan uzlabo veselību, gan ļauj apceļot pasauli.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti