Porziņģim 28 punkti, «Knicks» piekāpjas Dalasas «Mavericks»

Fantastisku spēli Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” sastāvā pirmdienas vakarā atkal aizvadījis latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis. Taču viņa gūtie 28 punkti nespēja glābt “Knicks” no zaudējuma 97:104 (28:34, 22:29, 22:25, 25:16) pret Dalasas “Mavericks”, liecina organizatoru informācija.

Porziņģis laukumā pavadīja 35 minūtes un 17 sekundes, precīzi izpildot 11 no 14 divpunktu metieniem un divus no četriem tālmetieniem, un ar 28 punktiem kļuva par spēles  rezultatīvāko spēlētāju. Viņa kontā divas atlēkušās bumbas, divi bloķēti metieni un arī divas kļūdas. Ceturtajā ceturtdaļā vien Kristapam 12 punkti.

Šī jau bija piektā spēle Porziņģa NBA karjerā, kurā viņš pārsniedzis 20 punktu atzīmi. Un ir otrā rezultatīvākā, jo 17. novembrī spēlē pret Šarlotes “Hornets” Kristaps guva 29 punktus. Taču kopumā šī spēle diemžēl jau sestais zaudējums astoņās pēdējās spēlēs “Knicks”.

Viennozīmīgi šī spēle bija interesanta arī tāpēc, ka beidzot Kristapam bija iespēja spēlēt pret savu bērnības elku Dirku Novicki. Vācu basketbola zvaigzne gan spēles sākumā bija pārliecinošāks, un tomēr punktu skaitā Kristas savu elku apsteidza, jo Novicka kontā 25 punkti.

Šobrīd “Knicks” ar desmit uzvarām 22 spēlēs ierindojas vien 12. pozīcijā Austrumu konferencē, bet “Mavericks” ar 13 uzvaram 22 spēlēs ieņem ceturto vietu Rietumu konferencē.

Nākošās spēles “Knicks” aizvadīs izbraukumā, un tuvākā no tām jau trešdien pret Jūtas “Jazz”, kas šīs sezonas 18 spēlēs guvusi jau deviņas uzvaras.