Ņujorkas «Knicks» ceturtajā papildlaikā atzīst Atlantas «Hawks» pārākumu

Teju četras stundas ilgā spēlē latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” vienība Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē ceturtajā papildlaikā piekāpās Atlantas “Hawks” komandai ar rezultātu 139:142, liecina organizatoru informācija.

Porziņģis gan ar īpašu rezultativitāti neizcēlās – viņš laukumā pavadīja 30 minūtes un deviņas sekundes, gūstot 15 punktus. Kristapa visi trīs tālmetieni lidoja secen grozam, seši no 11 divpunktu metieniem bija precīzi, un viņš realizēja arī trīs no trim soda metieniem. Porziņģa kontā arī piecas atlēkušās bumbas, trīs bloķēti pretinieka metieni un viena rezultatīva piespēle. Latviešu basketbolists spēli noslēdza ar +/- koeficientu mīnus viens.

Visus četrus papildlaikus Porziņģis gan bija uz rezervistu soliņa, jo pusotru minūti pirms pamatlaika beigām laukumu pameta piezīmju normas dēļ. Trešās ceturtdaļas vidū Porziņģim izdevās efektīgs bumbas trieciens grozā no augšas, lai gan Dvaits Hovards ar tīšu pārkāpumu notrieca latvieti uz grīdas.

“Knicks” komandā uguņoja Karmelo Entonijs, kurš sameta 45 punktus. Savukārt “Hawks” rindās ar rezultativitāti izcēlās Pols Milsaps ar 37 punktiem un Kents Beizmors, kura rēķinā 24 punkti.

“Knicks” ar 21 uzvaru 49 spēlēs šobrīd ierindojas NBA Austrumu konferences 11. pozīcijā.

Nākamo spēli Porziņģa pārstāvētā komanda aizvadīs otrdien izbraukumā Vašingtonā.