Kurucs atgriežas starta pieciniekā, «Nets» uzvar

Pēc vienas spēles pārtraukuma starta pieciniekā atgriezies Rodions Kurucs, kurš piektdien veicināja Bruklinas "Nets" panākumu pret Sakramento "Kings". Bruklinas vienībai, kas jau garantējusi vietu izslēgšanas turnīrā, šī bija trešā uzvara piecās spēlēs kopš sezonas atsākšanās Orlando Disneja pasaules sporta centrā.

Latvietis spēlēja 30 minūtes (30:37), kuru laikā sameta astoņus punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles un pārtvēra trīs pretinieku bumbas. Kurucs realizēja vienu no trim tālmetieniem un divus no trim divpunktu metieniem. No soda atzīmes viņš guva vienu punktu divos mēģinājumos.

Jau no spēles pirmajām minūtēm latvietis aktīvi veica komandas melno darbu, intensīvi spēlējot aizsardzībā un uzbrukumā galvenokārt asistējot partneriem. Grozam viņš uzbruka reti.

Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Kariss Leverts, kurš sameta 22 punktus, bet par punktu mazāk trāpīja Džo Hariss. Džerets Alens izcēlās ar 17 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr citā mačā cerības zaudējusī Vašingtonas "Wizards" ar 107:118 piekāpās Ņūorleānas "Pelicans". Anžejs Pasečņiks šoreiz palika rezervē.

Orlando esošajā izklaides parkā sezonu turpina 22 vienības, no kurām 16 iekļūs izslēgšanas turnīrā.