«Knicks» vēlreiz uzvar Čikāgas klubu; Porziņģis vēlreiz dubultciparos

Otrajā spēlē pēc kārtas Kristaps Porziņģis izcēlās ar dubultcipariem divos statistikas rādītājos jeb "double-double", bet viņa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" ceturtdien ar 106:94 mājās pārspēja Čikāgas "Bulls" un atkārtoja dienu iepriekš izbraukumā gūto panākumu, liecina NBA informācija. Porziņģa rēķinā bija 19 punkti un 10 izcīnītas atlēkušās bumbas.

​Uzvarētājiem Porziņģis bija otrais rezultatīvākais, 35 minūtēs (35:20) trāpot piecus no 10 divpunktu metieniem, divus no pieciem trīspunktniekiem un visus trīs soda metienus. Liepājnieka rēķinā arī trīs bloķēti pretinieku metieni un viena kļūda. Debijas sezonā 20. reizi viņš iekrāja dubultciparus divos statistikas rādītājos.

"Knicks" līderis Karmelo Entonijs guva 26 punktus, savukārt "Bulls" ar 30 punktiem rezultatīvākais bija Deriks Rouzs. Ņujorkas klubs pirmo reizi vairāk nekā divos mēnešos guva divas uzvaras pēc kārtas.

Pirmā puslaika beigās Porziņģis trāpīja divus trīspunktu metienu pēc kārtas, kas palīdzēja "Knicks" pārtraukumā doties ar prāvāku 53:45 pārsvaru. Entonijs pēc spēles atzina, ka Porziņģa pretspēlētāji, strauji atgriežoties aizsardzībā, jau ir pie groza, bet latvietis atpaliek un iegūst iespēju mest no distances, ko spēj rezultatīvi izmantot.

"Mēs zinājām, kāds ir spēles plāns. Patiešām koncentrējāmies spēlei aizsardzībā, bet uzbrukumā spēle ritēja mums labvēlīgi," teica Porziņģis. "Es esmu daudz strādājis pie sava metiena," viņš piebilda.

Savukārt "Knicks" treneris Kurts Rembiss sacīja, ka nevēlas Porziņģa palikšanu perimetrā. "Viņa palikšana ārpusē ir kas tāds, ko mēs no viņa negribam. Dažreiz viņš paliek pārāk tālu," sacīja Rembiss.

Jau vēstīts, ka trešdien abu komandu iepriekšējā spēlē Čikāgā "Knicks" basketbolisti bija pārāki ar 115:107, bet Porziņģis izcēlās ar  29 punktu guvumu un 10 izcīnītām atlēkušajām bumbām.

NBA Austrumu konferencē "Knicks" pakāpās uz 12.vietu ar 30 uzvarām 73 spēlēs, bet uz dalību izslēgšanas spēlēs nepretendē. Taču Ņujorkas komanda labprāt izbojās izredzes arī citiem, piemēram, "Bulls", kam divas pēdējās neveiksmes cīņā par dalību izslēgšanas turnīrā var maksāt dārgi. Nākamo spēli "Knicks" aizvadīs sestdien Ņujorkā pret Austrumu konferences līderiem Klīvlendas "Cavaliers".