Jēkabsonei-Žogotai 15 punkti Kurskas «Dinamo» uzvarētā Eirolīgas spēlē

Par Latvijas gada basketbolisti nosauktā Anete Jēkabsone-Žogota trešdien Krievijā ieguldīja 15 punktus Kurskas "Dinamo" uzvarā 77:64 pār Spānijas "Perfumeria Avenida" sieviešu Eirolīgas spēlē, liecina rīkotāju informācija. Kurskas klubs mājas spēlēs Eirolīgā šosezon vēl ne reizi nav zaudējis.

Jēkabsone-Žogota bija otrā rezultatīvākā uzvarētāju sastāvā - Gundara Vētras trenētajā komandā ar 22 punktiem izcēlās Nemkadi Ogvumike. Jēkabsone-Žogota spēlēja 33 minūtes (33:03), kas bija ilgākais spēles laiks mačā. Latvietes rēķinā bija arī piecas rezultatīvas piespēles un divas izcīnītas atlēkušās bumbas.

Simtprocentīgu precizitāti Jēkabsone-Žogota sasniedza divpunktu metienos, trāpot visos trijos mēģinājumos, savukārt no trīspunktu līnijas viņa bija precīza trijos no 10 metieniem.

Kurskas "Dinamo" basketbolistes ar pirmajā aplī septiņās spēlēs gūtām piecām uzvarām ir A grupas vicelīderes. Eirolīgā spēlē divās grupās sadalītas 16 komandas. Pēc divu apļu izspēles katras grupas četras spēcīgākās vienības iekļūs ceturtdaļfinālā.