Bertāns rezultatīvs «Wizards» uzvarā; Porziņģis veicina «Mavericks» panākumu

Septīto uzvaru pēdējās astoņās spēlēs sestdien izcīnīja Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards", kas ar 128:112 pieveica Minesotas "Timberwolves". Savukārt citā spēlē Dalasas "Mavericks" ierindā atgriezās Kristaps Porziņģis, kurš iepriekš izlaida vairākas spēles muguras savainojuma dēļ. Dalasas komanda šajā mačā ar 115:98 pieveica Bruklinas "Nets", vēsta Nacionālā Basketbola asociācija (NBA).

Teicamu spēli aizvadīja Bertāns, kurš 20 minūtēs (20:26), guva 19 punktus, izcīnīja četras bumbas zem groziem un pārtvēra divas pretinieku bumbas. Rūjienietis trāpīja piecus no 11 trejačiem, vienu no diviem tuvākas distances metieniem un abus sodiņus. Bertānam esot laukumā, "Wizards" guva 24 punktiem vairāk, nekā pretinieki. Šis bija labākais rādītājs komandā.

Bertāna spēles spilgtākie momenti

Rezultatīvāks par Bertānu galvaspilsētas vienībā bija tikai Bredlījs Bīls, kurš sameta 34 punktus. Savukārt Rasels Vestbruks arī tika pie 19 punktiem, taču viņš arī izcīnīja 14 atlēkušās bumbas un atdeva duci rezultatīvu piespēļu.

Tikmēr citā spēlē Porziņģis 25 minūtēs (25:34), sakrāja 18 punktus, četras atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, vienu pārtvertu bumbu un trīs blokus. Porziņģis netrāpīja abus tālmetienus, bet sekmīgi izpildīja septiņus no 11 divpunktu metieniem. Tāpat viņš trāpīja četrus no pieciem soda metieniem. Kamēr liepājnieks bija laukumā, Dalasas komanda guva par septiņiem punktiem vairāk, nekā pretinieki.

Porziņģa spēlēs labākās epizodes

Dalasas uzvarā 27 punktus guva Luka Dončičs.

Savukārt Bruklinas rindās ar 29 punktiem izcēlās Džeimss Hārdens.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 16 uzvarām un tikpat zaudējumiem ir devītajā vietā NBA Rietumu konferencē. Savukārt "Wizards" pēc ļoti blāvā sezonas starta ir pietuvojušies izslēgšanas spēļu zonai. Pašlaik komanda atrodas 12. vietā ar 13 uzvarām 31 spēlē.

Vēlāk svētdien "Wizards" spēlēs ar Bostonas "Celtics", bet dienu vēlāk Dalasa spēkosies ar Orlando "Magic".