Bertāns gūst savainojumu «Wizards» uzvarētā spēlē

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ceturtdien ar 131:122 pieveica Rietumu konferences līdervienību Jūtas "Jazz", pārtraucot piecu zaudējumu sēriju, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Bertāns šajā spēlē laukumā pabija vien pāris minūtes, jo viņš guva kājas muskuļa savainojumu.

Bertāns šajā spēlē satraumēja iepriekš savainoto labās kājas ikra muskuli. Savainojumu rūjienietis guva, saduroties ar pretinieku spēlētāju.

Bertāns paspēja nospēlēt 3 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā guva trīs punktus un bloķēja vienu metienu. Viņš izpildīja tikai vienu metienu, kas bija precīzs tālmetiens.

Komandas uzvarā Bredlijs Bīls sameta 43 punktus, bet vēl 35 punktus, 15 atlēkušās bumbas un 13 rezultatīvas piespēles pievienoja Rasels Vestbruks.

"Jazz" komandā ar 42 punktiem izcēlās Donovans Mičels.

Galvaspilsētas komandai šis bija pirmais panākums pēdējās sešās spēlēs. Sezonas kopvērtējumā viņi ar 15 uzvarām 40 spēlēs ieņem 12. vietu NBA Austrumu konferencē. No izslēgšanas spēļu zonas jeb labāko desmitnieka viņus šķir divi panākumi.

Nākamo spēli Vašingtonas komandas svētdien aizvadīs izbraukumā pret Bruklinas "Nets".