Graudiņa/Kravčenoka izcīna zeltu Eiropas čempionātā pludmales volejbolā

Eiropas čempionāta atlases spēle volejbolā vīriešiem. Latvija – Austrija

Smaiļotājs R. Akmens kļūst par Eiropas vicečempionu un divniekos 500m A. Rumjancevs / A. Vilde izcīna 4. vietu

Smaiļotājs Akmens kļūst par Eiropas vicečempionu

Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens svētdien Minhenē notiekošajā Eiropas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 200 metru distancē izcīnīja sudraba medaļu, liecina organizatoru informācija.

Akmens distanci veica 37,028 sekundēs, 0,053 sekundes atpaliekot no uzvarētāja portugāļa Kevina Santosa. Trešajā vietā ierindojās zviedrs Peters Mennings.

Vēl svētdien Latvijas smaiļotāju divnieks Elizabete Vīksne un Sammera Pojarkova 200 metru finālā ieņēma septīto vietu, bet kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš 500 metru B finālā, kurā sportisti cīnījās par desmito vietu, finišēja piektais, noslēdzot Eiropas meistarsacīkstes 14. vietā. Bet smaiļotāju divnieks Aldis Artūrs Vilde un Aleksejs Rumjancevs izcīnīja ceturto vietu 500 metru distancē.