Šoruden dzeja pavedinās sabiedrību vismaz 30 pasākumos

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Tradicionālās Dzejas dienas šoruden caurstrāvos rotaļīgais moto “Dzeja pavedina”. Rīgā festivāls norisināsies no 8. līdz 18. septembrim, kad dzeja pavedinās sabiedrību vairāk nekā 30 dzejai veltītos notikumos, informē Dzejas dienu rīkotāji.

Šogad Dzejas dienas saglabās jau ierastās festivāla tradīcijas, veicinās starpkultūru dzejas sadarbību un laikmetīgās dzejas attīstību.

“Mūsu mērķis ir Dzejas dienas veidot kā atvērtu platformu, kurā dzeja virmo un mijiedarbojas ar sabiedrību, kļūstot pieejamai ikvienam, kas dzejā vēlas atrast patvērumu, iedvesmu vai jaunus atklājumus. Dzejniekiem tas ir tilts pie lasītāja un vienam pie otra, lai kopīgi piedzīvotu jaunus iedvesmas punktus, satiktos, mācītos un iedvesmotos,“ stāsta jaunā projekta vadītāja Anete Enikova.

Festivāla programmā tiks iekļauti gan jauno dzejnieku lasījumi, dzejas sacensības, gan tradicionāli dzejas vakari, ārvalstu viesu meistardabnīcas un lasījumi, kā arī laikmetīgi dzejas eksperimenti, kuros dzeja veido saikni ar citām mūsdienu mākslas formām. Tāpat šo Dzejas dienu laikā tiks prezentēts jaunākais Dzejas disks.

Par jaunu iniciatīvu projektiem šajā festivālā, par jauniem dzejas materiāliem un to iekļaušanu programmā var sazināties, rakstot uz e-pastu: [email protected] līdz 20. maijam, aicina Dzejas dienu rīkotāji.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti