«Splendid Palace» mazos kino cienītājus aicina uz bērnu seansiem

Kinoteātris “Splendid Palace” sestdienās aicina mazos ķiparus kopā ar vecākiem uz bērnu seansiem – jaunākajām un bērnu iemīļotākajām kino filmām “Auniņš Šons “Fermagedons”, “Jetijs”, “Moslija slepenais spēks” un “Ledus sirds 2”.

Lai mazie kino mīļotāji iejustos “Splendid Palace” mājīgajās telpās un ērti baudītu filmu, bērni kinoteātrī kopā ar vecākiem, vecvecākiem, māsām, brāļiem un draugiem ir gaidīti stundu pirms seansa. Šajā laikā ikvienam atnācējam ir iespēja radīt savu pasauli ar GIGI Bloks – būvēt savu spēļu kinoteātri, māju, pili, pilsētu vai kaut ko citu.

Piedzīvojumu komēdija “Auniņš Šons: Fermagedons” ir par to, ka netālu no auniņa Šona fermas ir avarējis piemīlīgās un draiskās citplanētietes Lu-Las kosmosa kuģis. Lu-Las neparasto spēju, nebeidzamo blēņu un galaktikas mēroga atraugu apburts, Šons nolemj palīdzēt savai jauniegūtajai draudzenei atgriezties mājās, nenojaušot, ka nežēlīga citplanētiešu mednieku organizācija jau dzen viņiem pēdas. Vai Šons un viņa bars spēs novērst Fermagedonu, pirms nav par vēlu? Filmiņu sapratīs ikviens skatītājs, jo tās varoņi runā paši savā valodā.

Animācijas filma “Jetijs” izvedīs 2000 jūdžu garā ceļojumā no Šanhajas ielām līdz pat sniegotajiem Himalaju kalniem. Ceļojums uz pasaulē augstāko virsotni? Kas gan varētu būt vēl aizraujošāk! Kad Ji atrod uz savas mājas jumta paslēpušos milzīgo, bet ļoti piemīlīgo jetiju (kurš, izrādās, vēl ir pavisam maziņš - pēc jetiju standartiem), ir skaidrs, ka viņus gaida neticamākais piedzīvojums! Jetija ģimene mīt Everesta kalnā, un Ji ir apņēmusies darīt visu, lai viņš sveiks un vesels atgrieztos mājās. Filma dublēta latviešu valodā.

Animācijas filma “Moslija slepenais spēks” ir par to, ka apburošie un mīlīgie radījumi torifanti, kas no laika gala atradušies pakļautībā cilvēkiem, beidzot nolemj pārraut šīs saites un doties aizraujošā ceļojumā savas brīvības meklējumos. Filma dublēta latviešu valodā.

Savukārt animācijas filmas “Ledus sirds 2” varoņi – Anna, Elza, Kristofs, uzticamais ziemeļbriedis Svens un apburošais sniegavīriņš Olafs ir spiesti pamest karaļvalsti un doties vēl tālāk uz ziemeļiem. Ceļojums aizvedīs viņus pie seno leģendu pirmssākumiem un palīdzēs atklāt noslēpumus, kuri ir saistīti ar karaļvalsts pagātni. Filma dublēta latviešu valodā.

Visu bērnu kino seansu sākums – plkst. 12.00.

Piedzīvojumu komēdija “Auniņš Šons “Fermagedons”:

 • 2019. gada 28. septembrī;
 • 2019. gada 5. oktobrī;
 • 2019. gada 12. oktobrī.

Animācijas filma “Jetijs”:

 • 2019. gada 2. novembrī;
 • 2019. gada 16. novembrī;
 • 2019. gada 23. novembrī.
   

Animācijas filma “Moslija slepenais spēks”:

 • 2019. gada 30. novembrī;
 • 2019. gada 7. decembrī;
 • 2019. gada 14. decembrī .

Filma “Ledus sirds 2”:

 • 2019. gada 28. decembrī;
 • 2020. gada 4. janvārī;
 • 2020. gada 11. janvārī.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti