Ar «Brīvības ielas nakts braucienu» sestdien atklās jauno ielas segumu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Sestdien no pusdienlaika līdz pat pusnaktij galvaspilsētas centrā un Brīvības ielā risināsies jau par tradīciju kļuvušais aktīvās atpūtas, veselīga dzīvesveida un sporta festivāls "Rīgas Sporta nakts". 

Šogad tā notiks sesto reizi. Pirmo reizi "Rīgas Sporta naktī" notiks "Brīvības ielas nakts brauciens", kurā ikviens varēs veikt piecu kilometru distanci ar skrituļslidām, skuteriem un skrituļdēļiem no tirdzniecības parka "Alfa" līdz VEF Kultūras pilij un atpakaļ. Starti paredzēti no pulksten 23.

Interneta vietnē riga.lv gatavību piedalīties pasākumā izrādījuši jau vairāk nekā 1600 dalībnieki.

Starts skrituļotājiem un skeiteriem tiks dots plkst. 23.00, bet brauciena apmeklētāji un dalībnieki tiks gaidīti pie tirdzniecības centra "Alfa" jau no plkst. 20.00. Rīdzinieki un pilsētas viesi varēs pavadīt laiku, klausoties dzīvo mūziku vai piedaloties meistarklasēs. Bērnu izklaidei būs uzstādītas piepūšamās atrakcijas.

Brauciens noritēs vairākos startos, dalītos pēc braucamā veida. Savukārt plkst. 00.30 (vai nedaudz vēlāk) paredzēts profesionāļu klases braucēju starts, kurā piedalīsies ap 20 Latvijā pazīstami skrituļošanas atlēti.

Brauciens tiks sākts no tirdzniecības centra "Alfa". Dalībnieki brauks līdz VEF Kultūras pilij un atpakaļ. Maršrutā būs uzstādīti muzikālie punkti, lai brauciens būtu vēl pozitīvāks. Braucējiem netiks kontrolēts laiks vai ātrums, tādējādi uzsverot, ka iela ir draudzīga visiem. Tostarp tiem, kam nebūs savu personīgo skrituļslidu, būs iespēja tās noīrēt starta vietā. Tomēr jārēķinās, ka inventāra daudzums var būt ierobežots.

Lai festivāla dalībnieki pēc pasākuma varētu nokļūt mājās, būs organizēti papildu sabiedriskā transporta reisi līdz pulksten trijiem naktī.

Ar pasākumu nesaistītajiem iedzīvotājiem jārēķinās, ka no plkst. 22.00 līdz 2.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Brīvības ielas posmā no tirdzniecības parka "Alfa" līdz Brīvības ielas un Ropažu ielas krustojumam.

Sabiedriskais transports minētajā ielas posmā kursēs līdz plkst. 22.40. Autovadītāji aicināti laicīgi plānot savus maršrutus, izmantojot apbraucamos ceļus pa Ropažu un citām ielām, kā arī ar sapratini izturēties pret nepieciešamajiem satiksmes ierobežojumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti