Rīgai cauri brauks retro auto

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 10 mēnešiem.

Rīgā, Biķerniekos, sestdienas rītā pulcējas simtiem retro automašīnu, kas vēlāk dosies cauri visai Rīgai. Tā nav gatavošanās vēsturiskas mākslas filmas uzņemšanai, - auto dosies jau tradicionālajā seno spēkratu salidojuma parādes braucienā.

Starts parādes braucienam tiks dots Biķernieku trasē. Tālāk senie spēkrati pa Rīgas ielām, priecējot skatītājus, dosies līdz pat 11. Novembra krastmalai, kur notiks spēkratu izstāde. Pēc izstādes parādes dalībnieki caur Vecrīgu dosies uz Spilves lidlauku kur, piedalīsies lidlauka 60 gadu jubilejas pasākumā. Lidlauka teritorijā paredzēta plašāka mūsu kluba biedru tehnikas izstāde, kā arī vēsturisko un moderno sporta auto un moto demonstrējumi. Būs iespēja apmeklē Aviācijas muzeja kolekciju Spilves lidlauka ēkā un iepazīties ar lidlauka teritorijā izvietotajiem aviācijas eksponātiem. Pasākuma noslēgumā paredzēts saviesīgs vakars Spilves lidlauka ēkā „Rīga Retro 2014” dalībniekiem, ar iespēju savus spēkratus atstāt apsardzes uzraudzībā līdz rītam.

Latvijas Antīko automobiļu kluba prezidents Agris Šmits saka: „Retro auto - tās varbūt ir bērnības atmiņas…(..) Katram sapnis ir savādāks, un ne vienmēr to nosaka  automobiļa cilindru skaits vai dārdzība – vairāk emocionālā puse. Vīri mašīnas vāc un kolekcionē katrs pēc sava principa – citam tas ir bizness, citam – sajūtas.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti