Ralfs Eilands šogad plāno Eirovīzijai uzrakstīt vairākas dziesmas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Grupas „PeR” līderis Ralfs Eilands šogad plāno uzrakstīt vairākas dziesmas Eirovīzijas dziesmu konkursam. Mūziķis pats tās gan neizpildīšot.

Ralfs Eilands intervijā Pieci.lv atklāj, ka viņa virzītājspēks, pirmkārt, ir mīlestība pret mūziku un, otrkārt, vēlme mainīt lietas, kas viņam nepatīk. Kā piemēru mūziķis min Eirovīzijas dziesmas.

„Ja man kaut kas nepatīk, tad es cenšos pats to labot, nevis sūkstīties,” uzsver Eilands. „Pieņemsim, Eirovīzijā man nepatīk dziesmas, kas tur ir, un es cenšos tagad katru gadu sarakstīt kādu, kādam iedot dziesmu, par kuru, kad [tā] skan, tviterī neviens neņirgājas.”

Reizēm es uz skatuves uzkāpju, jo par kaut ko esmu "sašūmējies" un gribu ar dziesmu palīdzēt to kaut kā atrisināt,” skaidro mūziķis. „Es nevienu negribu mācīt, jo skatītājiem īsti laikam to nevajag, bet nedaudz tomēr gribu mācīt.”

Šogad Eilands plāno uzrakstīt Eirovīzijai vairākas dziesmas, kuras gan pats neizpildīšot.

Šogad es gribu, lai ir vairākas dziesmas, bet es pats nedziedāšu, jo jādod arī citiem talantīgiem cilvēkiem [iespēja]," saskaitot, ka kopumā piedalījies konkursā ar četrām dziesmām, saka mūziķis.

„Es jūtos tā, it kā es varētu nodziedāt visu, ka nepieciešams, ja ir īstā alķīmija un forši cilvēki apkārt, bet mans sirds žanrs, ko es vienmēr laikam dziedāšu, ir fanks un džezs, jo man patīk improvizācija,” saka Ralfs Eilands.

Pēc Eilanda domām, ja mūziķis spēj noimprovizēt, tad viņš ir labs mūziķis. Ja nespēj improvizēt, tad, lai cik viņš slavens un panākumiem bagāts būtu, Eilanda acīs viņa vērtība krīt.

Kā iepriekš jau vēstīts, grupa "PeR" neiekļuva Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa finālā 2013.gadā. Pēc neveiksmes Ralfs Eilands solīja turpināt piedalīties konkursā, piedāvājot dziesmas, taču jau 2014.gada Eirovīzijas konkursa nacionālajā atlasē piedalījās kā izpildītājs ar dziesmu "Revelation".

„PeR” 5.septembrī dodas uz Lietuvu, kur Viļņas mūzikas nedēļā grupai paredzētas trīs uzstāšanās. Viļņas mūzikas nedēļā Latviju pārstāvēs arī grupa „Astro’n’out”, „Carnival Youth”, „Astra The 22’s”, „Da Gamba”, „Audience Killers”, „The Sound Poets” un „Velvet Supernova”.

Runājot par citiem turpmākajiem plāniem, Eilands atklāj, ka kopā ar Valteru Pūci raksta jaunus skaņdarbus.

Pāris gabali jau mums ir,” teic Eilands. Pagaidām gan nav skaidrs, vai kopīgā darba rezultātā iznāks minialbums vai pilnvērtīgs CD.

Tāpat Ralfs Eilands šobrīd piedalās divos bērnu mūziklos: Jāņa Lūsēna mūziklā „Manas mājas zvēru dārzs” un Valta Pūces mūziklā „Burvis no Oza zemes”.

„Ir pāris lietas, ko vēl nevaru teikt, bet tās būs,” sola mūziķis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti