Konkursam «Supernova 2016» iesniegtas 120 dziesmas un pieteikušies 88 izpildītāji

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 6 mēnešiem.

Svētdien, 1.novembrī, plkst. 23.59 noslēdzās dziesmu iesniegšana un izpildītāju pietiekšanās Latvijas Televīzijas (LTV1) izsludinātajam konkursam "Supernova 2016". Kopumā iesniegtas 120 dziesmas un pieteikušies 88 izpildītāji - 57 solisti, 10 dueti, 17  grupas, bet trīs iesnieguma anketā atzīmējuši "cits".

“Jau izsludinot pieteikšanos jaunajai sezonai, izjutām daudz lielāku interesi par dalību „Supernova 2016” nekā pērn. Tas rezultējies arī iesniegto kompozīciju skaitā - šogad ir iesniegtas par 20% vairāk dziesmu. Jaunajai sezonai pieteikušies daudz vairāk plašākai sabiedrībai zināmi un līdz šim jau sevi pierādījuši mākslinieki un, kopumā vērtējot saņemto pieteikumu skaitu – prognozējams, ka šoreiz sacensība būs vēl sīvāka nekā pagājušajā gadā,” atzīst projekta vadītāja Ilze Jansone.

Ņemot vērā pagājušās sezonas veiksmīgo norisi, šogad konkursa formāts tiks saglabāts  un dziesmas un izpildītājus tiešraidēs vērtēs gan LTV veidota žūrija, gan skatītāji. Dziesmu atlases procesā kā konsultanti tiks piesaistīti arī ārzemju eksperti. Gala lēmumu par to, kuras dziesmas un kuri 20 izpildītāji nokļūs šova tiešraidēs, pieņems žūrijas komisija un darba grupa.

Dziesmu izpildītāji un autori, kuri piedalīsies tiešraidēs, būs zināmi jau decembra sākumā. Taču, lai aizkulišu darbs noritētu produktīvāk un dalībnieki varētu netraucēti gatavoties, līdz nākamā gada janvāra beigām viņu vārdi publiski netiks atklāti.

Šova sagatavošanās raidījumus televīzijā demonstrēs pēdējās divās janvāra nedēļās, savukārt konkursa tiešraides LTV programmā varēs vērot katru februāra svētdienu.

Autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2016” varēja pieteikties pilngadību sasniegušas personas vai grupas, kurās dalībnieku skaits nepārsniedz sešus cilvēkus. Konkursam pieteiktajai dziesmai bija jābūt jaunradītai, un tā nedrīkstēja būt publicēta pirms 2015. gada 1. septembra.

Konkurss "Supernova" norisinās jau otro gadu. Pērn tika iesniegtas 98 dziesmas un pieteicās 123 izpildītāji (91 solists, 12 dueti, četras vokālās grupas, 12 grupas, četri - atzīmējuši "cits").

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti