Tviterapskats, 03.08.2013.

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 10 mēnešiem.

Var tikai piekrist kāda tviterlietotāja secinājumam, ka šonedēļ tas atkal pierādīja, ka ir ātrākais starp medijiem. Par sabiedrības domām par ugunsgrēku Stradiņos, žoga celšanu mežacūkām, kā arī eiro monētu kalšanas sākumu un citām lielām/mazām lietām, kas uztrauc sociālo vietņu lietotājus, - aizvadītās nedēļas tviterapskatā.

Kritiskais brīdis tviteremocijās šonedēļ, šķiet, bija piektdienas rīts, kad parādījās pirmie jautājumi un izsaucieni – "Stradiņi deg! Dzirdami dobji sprādzieni. Ugunsgrēks izcēlies ēkā, kur atrodas kardioloģija. Tur atrodas arī uzņemšana pirmajā stāvā," – tā Silva Bendrāte.

"Šodien neomulīgi strādāt, zinot, ka Stradiņi deg, paldies Dievam, ka esmu citā korpusā," – emocijas fiksē Līva. Bet Andra Skrides sekotāji caur viņa tviterierakstiem un klātpieliktajiem foto var izsekot teju visai dramatisko notikumu hronikai.

Netrūkst arī ierakstu, kas notikumu Stradiņos salīdzina ar Rīgas pils traģēdiju. "Pils dega, Stradiņi dega. Nākamais būs Doms vai kas jaunāks?" – tā jautā Gunta Leona. Bet Agnese Korbe secina: "Ja medicīnai nedod naudu, tad sprāgst baloni un mirst cilvēki, ja izglītībai nedod naudu, tad pa zemi staigā glupi cilvēki ;)".

Vienaldzīgo nav, arī pieminot vārdiņu eiro un, šķiet, ka pozitīvi (!) viedokļi šoreiz vairumā. 31. augustā Bādenes-Virtembergas naudas kaltuvē tika izkaltas pirmās LV eiro monētas.

Mīlīgi, ka uz LV Eiro būs rakstīts: "Dievs, svētī Latviju!". Atgādina ASV un "In God we trust!". Gaidu kādu protestu manabalss.lv.– koķeti saka Zane Kravale. "Beidziet ņemties ap to latu. LV eiro monētas ir ļoti skaistas. Time to move on…" – mainīt domas aicina arī JolantaV. Bet Guntis Šcerbinskis uzskata, "cik stulbi, ka LV eiro kaļ Vācijā, kamēr Liepājas metalurgs stāv dīkā".

Sirsnīga ņemšanās tviterī izvērtās arī par lēmumu cīnīties ar Āfrikas cūku mēra invāziju Latvijā. "Pretcūku žoga/mūra būvēšana būtu viena no bezjēdzīgākajām & dumjākajām finansu afērām Baltijas valstu pastāvēšanas vēsturē. Stulbuma kalngals," – saka Vilnis Skuja, kura teikto papildina Gints Knoks, sakot: "Ko viņi ākstās ar žogu. Vajag uzreiz kupolu pār visu valsti. Pie reizes arī emigrācijas problēmu atrisinātu." Un kā turpinot – "pārsteidz cik zibenīgi valdība atrod naudu visu sugu cūkām, bet bērnu slimnīcas onkoloģijas nodaļai vēl aizvien jāgaida uz ziedojumiem".

"Brīžiem liekas, ka cūku mēris nav slimība, bet biznesa novirziens," – tā Dzintars Druska. Savukārt, Dzintris Kolāts, kā vienmēr, optimists, nākamjā rītā pēc valdības sēdes jau priecīgi: "Labrīt! Vai žogs uz Krievijas robežas jau uzcelts?"

Šonedēļ tviteris uzvirmoja smējienā par wi-fi soliņa atklāšanu Jūrmalā. Kāda pašmāju dziedātāja, iespējams, "Jaunā Viļņa" ietekmē bezvadu interneta vietnes atklāšanu padarīja neaizmirstamu ar pasākuma vadīšanas manieri. Video un tvīti pārpludināja sociālos tīklus. Kristīne atzīmē, ka "pēc visas tās jezgas, droši vien tikai retais nezina, ka Jūrmalā ir brīnišķīgs wi-fi soliņš".

Cilvēki turpina baudīt vasaru, gatavojas bērnus vadīt uz skolu un secinājumi mēdz būt pārsteidzoši - kā Jānim Ramānam: "Laicīgi sapirkām bezmaksas izglītībai nepieciešamo, zem trīs cipariem tomēr nesanāca iekļauties. Kā valstij sanāk? :D".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti