Sadaļas Sadaļas
Hokejs ne vien krūtīs, bet katrā adatas galiņā. Kas ir Spaikijs?
Neviena Rīgā notiekošā pasaules hokeja čempionāta spēle bez Spaikija nav iedomājama. Tas ir čempionāta talismans ezis. Adatainis līdz šim nekad nav bijis šī čempionāta talismana godā, un tas ir nepiedodami, ņemot vērā viņa gudrību un spēju sevi aizsargāt. Kas īsti ir Spaikijs?
Latvijas hokeja fani nesteidz izķert biļetes uz pasaules čempionāta spēlēm
Cerība uz skatītāju pilnām tribīnēm pasaules čempionātā hokejā šogad zuda jau sen, bet diez vai organizatori bija rēķinājušies ar tik zemu atsaucību brīdī, kad ierobežotā skaitā biļetes tomēr nonāca tirdzniecībā. Tas vēlreiz apliecina, cik būtiska nozīme šādos mēroga notikumos ir ārvalstu fanu klātbūtnei.
A grupa Punkti
KOK *
17
Šveice
15
Čehija
13
Slovākija
12
Zviedrija
10
Dānija
9
Lielbritānija
4
Baltkrievija
4
B grupa Punkti
ASV
18
Somija
17
Vācija
12
Kanāda
10
Kazahstāna
10
Latvija
9
Norvēģija
8
Itālija
0

* KOK - Krievijas olimpiskās komitejas komanda

Skaidrības par skatītājiem pasaules hokeja čempionāta spēlēs joprojām nav
Pasaules čempionāts hokejā strauji rit uz priekšu, taču skaidrības, vai spēles varēs klātienē vērot skatītāji, joprojām nav. Saeima uzdevusi valdībai atļaut spēles apmeklēt pret Covid-19 vakcinētajiem iedzīvotājiem, tomēr Saeimas juristi atzīst, ka juridiskas sekas valdībai no šāda deputātu paziņojuma nav. Vai skatītājus spēlēs ielaist, premjers uzdevis vērtēt Veselības ministrijai, kas atbildi vēl gatavo.  

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt