Izglītības līmenis: Augstākā izglītība

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Jūrmala

1 Kādēļ vēlētājam ir jāuztic Jums Latvijas pārstāvniecība Eiropas Parlamentā?
Caur darbu veidota pieredze, kas rezultējusies arī ietekmē. Un tikai ar ilgstoši aktīvu darbību var nokļūt Latvijai svarīgā EP pozīcijā, piemēram, kā frakcijas koordinatoram; frakcijas vadītājam, pārstāvot to EP prezidentu konferencē; viceprezidentam gan EP komitejās, gan frakcijā; noslēdzoši vadīt Rail Baltica starpinstitūciju grupu, kopumā iekļūstot MEPranking.eu aktīvāko deputātu galvgalī gan no Latvijas, gan Baltijas valstīm. Vienmēr esmu pārstāvējis Latvijas intereses Eiropā, nevis otrādi.
2 Ko Jūs gribat paveikt Eiropas Parlamenta deputāta amatā un kā plānojat to panākt?
1. Nodrošināt finansējumu Rail Baltica pabeigšanai. 2. Izcīnīt cienījamu kohēzijas paketi. 3. Svarīgākais - izbeigt lauksaimniecības maksājumu diskrimināciju lauksaimniecības politikā. Plašākā mērogā - neļaut Eiropas kuģim aiziet Titānika ceļu. Ievērojot eiroreālistu skatu, neļaut dažām valstīm uzurpēt varu pār citām, tieši pretēji - turpināt cīnīties par ES Vienotā tirgus, godīgas, brīvas konkurences attīstību arī pakalpojumos, kas ir bijusi un būs Eiropas Savienības galvenais stūrakmenis.
3 Kāda, Jūsuprāt, būs ES nākotne nākamajos piecos gados?
Optimistiski raugoties, ticu, kas Eiropa darīs mazāk, toties patiesāk un labāk. Ar vienotu tirgu un brīvu konkurenci. Eiropa respektēs dalībvalstu kompetences, kuras efektīvāk ir realizēt pašām dalībvalstīm nevis Briselei.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Latvijas Universitāte 1981 ekonomikas zinātņu doktors
Darbavieta Amats
Eiropas Parlaments
Ekonomistu Apvienība 2010 valdes loceklis
Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” valdes loceklis
Valoda Līmenis
Latviešu dzimtā
Angļu brīvi
Vācu lasīšana un sarunvaloda
Jaunumi

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt