Izglītības līmenis: Augstākā izglītība

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Siguldas novads

1 Kādēļ vēlētājam ir jāuztic Jums Latvijas pārstāvniecība Eiropas Parlamentā?
Nacionālisms ir konservatīva politiska ideoloģija, kas pirmajā vietā izvirza nācijas identitātes jēdzienu. Prasmīgi izspēlējot tā saukto Latvijas "ģeopolitisko kārti", iespējams nodrošināt taisnīgu līdzfinansējumu gan veselības, gan zinātnes, gan tautsaimniecības jomās, kas būs pieejams visai Latvijas tautai, kurā ietilpst gan visi latviešu valstnācijas piederīgie neatkarīgi no pilsonības, gan visi Latvijas pilsoņi neatkarigi no tautības.
2 Ko Jūs gribat paveikt Eiropas Parlamenta deputāta amatā un kā plānojat to panākt?
Vispirms ir jāpārliecina labklājībā iesnaudusie Eiropa, ka tā nebeidzas kaut kur pie Oderas vai Vislas un ka viņi paši saprot, ka kaut vai vidējs dzīves līmenis Latvijā ir garants Eiropas drošībai. Konkurētspējigu lauksaimniecību un rūpniecibu, zinātnisko izcilību un labklājību ( veselība, drošība) varēs panākt ilgtermiņā ( kāpēc vajadzīgs finansējums investīcijām Āfrikā?), bet pensijas ( kaut vai Grieķijas līmenī - 800 eiro) apjomu iespējams palielināt, nosakot vienotu nodokļu sistēmu.
3 Kāda, Jūsuprāt, būs ES nākotne nākamajos piecos gados?
Nacionālisms pieņemas spēkā vairums Eiropas valstīs un iespējams lielākā frakcija Eiropas Parlamentā būs Eiropas tautu un nāciju alianse, kurā redzam arī savu vietu. Tādējādi dosim pretsparu tradicionālajam birokrātismam un pārvērtīsi Eiropu no murga par sapni.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Latvijas Valsts Universitāte 1978 Matemātiķis, pasniedzējs
Darbavieta Amats
Latvijas Universitāte Asociētais profesors
Izglītības un zinātnes ministrija Ārštata metodiķis
Valoda Līmenis
Latviešu Dzimtā
Vācu Brīvi
Angļu B2 līmenis
Jaunumi

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt