Sports / Regbijs
Japānas regbisti uzveic favorīti Īriju, uzvar arī Argentīna un Dienvidāfrika. Spilgtākās epizodes (papildināts)
Pasaules kausa finālturnīros nekad iepriekš tālāk par grupu kārtu netikusī Japānas regbija izlase sestdien savu līdzjutēju iedvesmota mājās ar 19:12 uzveica A apakšgrupas favorīti Īriju, kas pirms nedēļas vēl bija līdere pasaules rangā. Dienas pirmajā spēlē C apakšgrupā Argentīnas izlase ar 28:12 pārspēja Tongas valstsvienību, savukārt B apakšgrupā Dienvidāfrika ar 57:3 uzvarēja Namībijas regbistus. 
Regbija lietpratēji: Pasaules kausa izcīņā būs bezkompromisa cīņas ar pilnīgu atdevi
Pasaules uzmanība piektdien būs pievērsta Japānai, kur sāksies gada vērienīgākais sporta notikums - regbija Pasaules kausa izcīņa. Prestižais turnīrs Āzijā notiks pirmoreiz, tomēr Japānā regbijs attīstās ļoti strauji un tā popularitāte nodrošina labus attīstības apstākļus, turklāt sporta veida reputācija ļaus līdzjutējiem izbaudīt neviltotas emocijas un bezkompromisa cīņas, uzskata spēles pazinēji.
Jaunzēlandes regbisti gatavi favorītu lomai, pretendēs uz vēl vienu Pasaules kausu
Jaunzēlandes regbija valstsvienība ir apņēmības pilna kļūt par pirmo komandu, kas trīs reizes pēc kārtas spēs izcīnīt Pasaules kausu. Jaunzēlandes izlases galvenais treneris Stīvs Hansens atzīst, ka viņa vadītā komanda formāli nav galvenā favorīte, toties tai ir psiholoģiskās noturības priekšrocības, ceturtdien vēstīja aģentūra AP.
Latvijas regbija muzejs Rīgā atrod jaunas mājas
Rīgā sestdien, 17.augustā, atklās Latvijas Regbija muzeju, kas vairākus gadus bija palicis bez mājām pēc Latvijas Universitātes stadiona slēgšanas, informēja Latvijas Regbija federācija (LRF).
«Garkalne/Livonia» regbisti TOP līgā apņēmušies iekļūt pusfinālā
Atbildīgai debijai Baltijas valstu TOP līgā gatavojas "Garkalne/Livonia" regbisti, kas izvirzījuši sev mērķi iekļūt pusfinālā, lai nopietnā konkurencē varētu pretendēt uz 3.vietu. Komandas galvenais treneris Edmunds Ščavinsks ceturtdien sarunā ar žurnālistiem pauda cerību, ka "Garkalne/Livonia" sastāvu izdosies nokomplektēt ar pietiekamu skaitu spēlētāju, lai spētu konkurēt turnīrā, kur spēles būs katru nedēļu.
Jaunākie
Interesanti