Sports / Regbijs
Latvijas regbisti uzveic Dāniju, pakāpjas uz augstāku līmeni Eiropas čempionātā
Pirmajā spēlē jaunā galvenā trenera Gerija Vokera vadībā Latvijas regbija valstsvienība izšķirošajā cīņā par uzvaru Eiropas čempionāta otrās konferences Ziemeļu divīzijā sestdien jaunajā Baldones stadionā ar 38:3 pārliecinoši pārspēja Dāniju un nākamajā ciklā cīnīsies pakāpi augstākā līmenī. 
Latvijas regbija izlase gatavojas pārbaudījumam jaunā galvenā trenera vadībā
Latvijas regbija izlase jaunā galvenā trenera Gerija Vokera vadībā gatavojas izšķirošajai cīņai par uzvaru Eiropas čempionāta otrās konferences Ziemeļu divīzijā. Lai turnīrā sasniegtu pakāpi augstāku līmenī, pirmajā spēlē jaunajā Baldones stadionā sestdien nepieciešama uzvara pār Dāniju. 
Šadurskis aicina atkāpties Latvijas Regbija federācijas prezidentu (papildināts)
Par sporta nozari atbildīgais izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis aicina atkāpties no amata Latvijas Regbija federācijas prezidentu (LRF) Aivaru Pilenieku, kuru vaino nepieņemamā uzvedībā, otrdien informēja ministrijā. Pilenieku vaino U-18 Latvijas izlases spēlētāja fiziskā ietekmēšanā. 
Pasaules kausa izcīņā Japānā regbisti aizklās tetovējumus
Tetovētiem regbistiem 2019.gadā Pasaules kausa izcīņā Japānā sabiedriskās vietās būs jāaizsedz uz ķermeņa iekrāsotie zīmējumi, lai neaizvainotu vietējos iedzīvotājus un respektētu vietējo kultūru, par turnīra rīkotāju teikto ceturtdien vēstīja BBC.
Regbija klubs «Livonia» jūtas simtprocentīgi gatavs izaicinošai sezonai
Ar apņēmību apliecināt sevi kā vienu no visspēcīgākajiem Latvijas regbija klubiem jauno sezonu ir gatavi sākt "Livonia" spēlētāji, kam sestdien Latvijas kausa pusfinālā jātiekas ar valsts čempioniem "Stats/Ķekava". "Livonia" galvenais treneris Edmunds Ščavinsks trešdien žurnālistiem apliecināja, ka komanda ir par visiem 100 procentiem gatava sezonas sākumam.
Jaunākie
Interesanti