Sports / Regbijs
Jaunzēlandes regbisti izcīna jau trešo čempiona titulu

Viens no svarīgākajiem pasaules sporta notikumiem ir noslēdzies – jau trešo Pasaules kausa regbijā čempionu titulu ir ieguvusi Jaunzēlandes valstsvienība, ar rezultātu 34:17 pieveicot Austrālijas komandu. Tādējādi Jaunzēlande ir kļuvusi par titulētāko regbija lielvalsti.

Dienvidāfrikas regbisti izcīna bronzu Pasaules kausā

Pasaules kausa finālturnīrā regbijā, kas pasaulē tiek uzskatīts par vienu no nozīmīgākajiem sporta turnīriem uzreiz aiz vasaras olimpiskajām spēlēm un Pasaules kausa finālturnīru futbolā, vakar vakarā pārliecinošu uzvaru pār Argentīnas izlasi guva Dienvidāfrika (DĀR), izcīnot bronzas medaļu.

Jaunzēlandes regbisti ceturto reizi izcīna dalību Pasaules kausa finālā

Trofejas pašreizējie īpašnieki Jaunzēlandes regbisti sestdien Londonā spraigā spēlē ar 20:18 uzvarēja Dienvidāfriku un kļuva par pirmo komandu, kas ceturto reizi spēlēs Pasaules kausa finālā, liecina rīkotāju informācija. Otru finālistu svētdien noteiks Argentīnas un Austrālijas spēlē.

Pasaules kausa pusfinālā regbijā iekļūst Argentīna un Austrālija

Argentīnas regbija izlase svētdien, 18.oktobrī, Anglijā un Velsā notiekošā Pasaules kausa ceturtdaļfināla mačā ar 43:20 (20:10) uzveica Īriju. Pusfinālu sasniedza arī Austrālijas regbija izlase, kas ceturtdaļfināla mačā ar 35:34 (15:16) uzveica Skotiju.

Maori lepojas ar Jaunzēlandes regbija izlases izpildīto hakas rituālu

Jaunzēlandes regbisti Pasaules kausa ceturtdaļfinālā sestdien Kārdifā, Velsā, spēlēs pret Franciju, ko uzveica iepriekšējā Pasaules kausa finālā, un uzvarētāja noteikšanā svarīga būs arī komandu noskaņošanās cīņai. Par Jaunzēlandes regbija izlases tēla nozīmīgu daļu ir kļuvusi haka - pirmsspēles dejas rituāls, ko komanda pārmantojusi no maoru ciltīm. Maori lepojas, ka viņu kultūras daļa ir nonākusi uz pasaules regbija skatuves, vēstīja aģentūra AFP.

Regbija profesionālis Saulīte: Uzreiz sapratu, ka tā ir mana spēle

Uldis Saulīte ir viens no nedaudzajiem Latvijas regbija profesionāļiem, kurš jau pirmajā reizē sapratis, ka tas ir viņa sporta veids uz mūžu. Nedēļas nogalē Saulīte palīdzēja "Miesnieki/Ķekava" regbistiem izšķirošajā spēlē izcīnīt Latvijas čempionu titulu.

Pasaules kausa izcīņā regbijā noteikti ceturtdaļfinālu pāri

Pēc nedēļas nogalē aizvadītajām pēdējām spēlēm grupās Pasaules kausa izcīņā regbijā kļuva zināmi ceturtdaļfinālu pāri, liecina rīkotāju informācija. Īpašu ievērību pirms izslēgšanas cīņu sākuma izpelnījās gaidāmā Jaunzēlandes un Francijas spēle.

«Miesnieki/Ķekava» regbisti uzvar finālā un atgūst Latvijas čempionu titulu

”Miesnieki/Ķekava” regbisti sestdien Upesciemā zelta finālā ar 21:8 pārspēja līdzšinējos titula īpašniekus ”Garkalne/Livonia” un pēc divu gadu pārtraukuma izcīnīja zelta medaļas Latvijas čempionātā, liecina rīkotāju informācija. ”Miesnieki/Ķekava” par Latvijas čempioniem kļuva kluba vēsturē 10. reizi.

«LMT/Eži» izcīna bronzas godalgas Latvijas regbija čempionātā

"LMT/Eži" sestdien Upesciema stadionā ar 20:3 uzvarēja "TFS Bulduri" regbistus spēlē par 3.vietu un ieguva bronzas medaļas Latvijas čempionātā, informēja organizatori. Lielajā finālā vēlāk sestdien tiksies ”Miesnieki/Ķekava” un ”Garkalne/Livonia”.

Īrijas un Francijas regbisti Pasaules kausa izcīņā pievienojas ceturtdaļfinālistiem

Īrijas regbisti ar svētdien Londonā grupas spēlē gūtu uzvaru 16:9 pār Itāliju kvalificējās Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālam un garantēja dalību izslēgšanas pirmajā kārtā arī Francijai, liecina rīkotāju informācija. Pēc nedēļas nogalē notikušajām spēlēm ir zināmas piecas no astoņām komandām, kas spēlēs ceturtdaļfinālos.

«Garkalne/Livonia» nodrošina dalību Latvijas regbija čempionāta finālā

”Garkalne/Livonia” sestdien Rīgā ar 52:7 uzvarēja LMT/”Eži” komandu un garantēja otro vietu Latvijas čempionāta pamatturnīrā, kā arī vietu lielajā finālā pret ”Miesniekiem/Ķekavu”, informēja Latvijas Regbija federācija. Finālspēle par čempionu titulu risināsies 10. oktobrī Upesciemā. 

RK «Selena» regbistes pēc gada pārtraukuma uzvar Latvijas čempionātā

SK ''Imanta'' regbistes sestdien Rīgā ar uzvaru pār pagājušā gada čempionēm LSPA garantēja sudraba medaļas Latvijas čempionātā, kamēr visos četros čempionāta posmos triumfēja RK ''Selena'', kas pēc gada pārtraukuma atguva spēcīgākās komandas titulu, informēja Latvijas Regbija federācija.

Jaunākie
Interesanti