Sports / Futbols
RFS futbolisti gatavojas jebkādiem scenārijiem spēlē pret Skotijas «Hearts»
RFS futbolisti gatavojas jebkādiem scenārijiem spēlē pret Skotijas «Hearts»
Pirmo spēli savu līdzjutēju priekšā Eiropas Futbola federāciju savienības (UEFA) Konferences līgas grupas kārtā ceturtdien Rīgā aizvadīs valsts čempioni FK RFS, tiekoties ar Skotijas "Hearts". Latvijas čempionvienībai veiksmīgais turnīra sākums ir veicinājis interesi par maču, kurā visas skatītāju vietas tribīnēs varētu būt aizpildītas, un vismaz tūkstotis atbalstītāju būs arī pretiniekiem. 
Itālijā dzīvo futbolā un grib palīdzēt «Parma» atgriezties elitē. Intervija ar Latvijas talantu Dari...
Itālijā dzīvo futbolā un grib palīdzēt «Parma» atgriezties elitē. Intervija ar Latvijas talantu Dario Šitu
Komandas "Parma" futbolisti savulaik ir izcīnījuši trīs Itālijas kausus un piecas kontinenta mēroga trofejas, Eiropas Futbola federāciju savienības (UEFA) kausu ieskaitot, bet šobrīd klubs piedzīvo grūtus laikus, Itālijas otrās spēcīgākās līgas jeb B sērijas turnīrā tabulas vidusdaļā cīnoties par atgriešanos elitē. Klubam palīdz 18 gadus vecais Latvijas futbola talants Dario Šits, kuru Parmā uzrunāja Latvijas Televīzijas "Sporta studija".
Jukas testa spēles dienā raisa bažas par Pasaules kausa futbolā organizatorisko norisi
Jukas testa spēles dienā raisa bažas par Pasaules kausa futbolā organizatorisko norisi
Rīkotājiem gatavojoties futbola Pasaules kausa finālturnīram, Katarā pārbaudes spēlē stadionā pulcējās valsts vēsturē lielākais līdzjutēju skaits, kas organizatoriem vairākās jomās izrādījās pašreizējiem spēkiem neatbilstošs pārbaudījums. Sarežģījumi skatītāju loģistikā raisīja bažas par veiksmīgu turnīra norisi, kas sāksies 20. novembrī. 
«Valmiera» FC futbolisti uzvar tuvāko sekotāju «Riga» FC
(papildināts)
«Valmiera» FC futbolisti uzvar tuvāko sekotāju «Riga» FC (papildināts)
Tuvojoties Latvijas futbola virslīgas sezonas noslēgumam aizvien vairāk saasinās cīņa par iekļūšanu pirmajā trijniekā turnīra tabulā. Svētdien "Valmiera" FC ar 3:1 uzvarēja "Riga" FC futbolistus, saglabājot līderpozīcijas un vēl vairāk atraujoties no tuvākajiem sekotājiem.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd