Spānijas futbolistes finālā pārspēj kolumbietes, izcīna U-17 Pasaules kausu. Galvenie notikumi

Spānijas izlases futbolistes svētdien Indijā ar 1:0 finālā pārspēja Kolumbijas vienaudzes un triumfēja U-17 Pasaules kausa izcīņā.

Pirmos vārtus Spānijas izlase guva 48.minūtē, tomēr pēc video izskatīšanas tie netika ieskaitīti. Pēc vairākiem rikošetiem bumba vārtos nonāca no Kristinas Libranas, taču līdz tam kāda no Spānijas futbolistēm bumbu skāra ar roku.

Spānijas izlase gūst uzvaras vārtus

Turpretim veiksmīgs rikošets spānietēm palīdzēja 82.minūtē - Laja Martreta sita vārtu tālajā stūrī un bumbu savos vārtos ievirzīja Ana Gusmana.

Abas finālistes iepriekš jau tikās grupas kārtā, kur arī pārākas bija spānietes (1:0).

Iepriekš svētdien Mumbajā finālā par 3.vietu Nigērijas izlase pārspēja Vācijas futbolistes, kam otrajā puslaikā izdevās atspēlēt trīs vārtu deficītu. Pamatlaiks beidzās neizšķirti 3:3, bet pēcspēles 11 metru sitienos ar 3:2 pārākas bija nigērietes.

Finālspēles par 3.vietu epizodes

Vāciete Marija Šteinere 4.minūtē drūzmā vārtu priekšā pirmā aizsniedzās līdz bumbai un raidīja to tīklā, tomēr tiesneši pēc video izskatīšanas vārtu guvumu neieskaitīja uzbrukušās komandas pārkāpuma dēļ.

Rezultātu atklāja Nigērijas izlase - Opejemi Adžakaje izrāvienā pa labo malu nonāca sitiena pozīcijā un ar sitienu no soda laukuma pārspēja vārtsardzi Evu Bečeri. Savukārt trešajā minūtē pēc pārtraukuma Amina Bello divkāršoja Nigērijas pārsvaru, bet Edidionga Etima 63.minūtē panāca 3:0.

Vācijai 10 minūtes vēlāk teicams Jellas Veitas sitiens ar galvu ļāva rezultāta starpību samazināt. Paulīna Barca 85.minūtē jau samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet spēles normālā laika izskaņā Lorēna Bendere ar sitienu kritienā pār sevi panāca neizšķirtu 3:3.

Finālturnīrā startēja 16 valstu izlases, kas sākotnēji tika sadalītas četrās grupās, un pēc apļa izspēles pa divām labākajām komandām iekļuva ceturtdaļfinālā.