Zem Brasas pārvada satiksmei atklās dzelzceļa pārbrauktuvi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Trešdien, 11.decembrī, plkst.5 satiksmei tiks atklāta divvirziena dzelzceļa pārbrauktuve zem Brasas pārvada, kas savienos Kluso ielu ar Gaujas ielu, informēja Rīgas domē.

Savukārt, lai nodrošinātu drošu satiksmi pār minēto pārbrauktuvi, tiks slēgts Laktas ielas posms pie Brasas pārvada. Satiksme pār Brasas pārvadu pilnībā tiks slēgta, izņemot sabiedrisko transportu, kas turpinās savus maršrutus kā līdz šim.

Rīgas dome aicina iedzīvotājus laicīgi plānot savus pārvietošanās maršrutus minētajā vietā, kā arī rēķināties ar ilgāku ceļā pavadīto laiku. Sakarā ar satiksmes organizācijas izmaiņām pārvada tuvumā tiks izvietotas informatīvas ceļa zīmes. Neskaidrību gadījumā lūdz sazināties ar Rīgas domes satiksmes vadības centru pa bezmaksas informatīvo tālruni 8000 3600.

Brasas pārvadam tiks sākta konservācija un tramvaja sliežu pārbūve, lai varētu atjaunot zemās grīdas tramvaja kustību, nodrošinot sabiedriskā transporta pasažieriem ērtu nokļūšanu uz Mežaparku un centru. 

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante atzina, ka tomēr būs jārēķinās “ar nelieliem ierobežojumiem, jo tur kursē pasažieru vilciens”.

Ilze Dimante: Par dzelzceļa pārbrauktuvi zem Brasas tilta
00:00 / 00:54
Lejuplādēt

Taču tas būtiski uzlabos Mežaparka un Čiekurkalna iedzīvotāju mobilitāti, viņi varēs ātrāk nokļūt centrā un no centra atpakaļ uz mājām, arī gājējiem un velobraucējiem ir nodrošināta pārvietošanās, ir ierīkotas ietves un gājēju pāreja.

KONTEKSTS:

Pirms 60 gadiem būvētā Brasas tilta remonts sākās aprīlī, taču drīz vien darbus nācās apturēt ne tikai atrasto apbedījumu dēļ, bet arī tāpēc, ka tilts izrādījies sliktākā stāvoklī, nekā prognozēts.

Brasas pārvads pār dzelzceļu uzbūvēts un nodots ekspluatācijā 1959. gadā un tajā līdz šim nav veikti būtiski pārbūves darbi. Kopējās remontdarbu izmaksas plānotas 10,87 miljonu eiro apjomā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti