Rēzeknē rekreācijas centra izmaksas pieaugušas par 3,4 miljoniem eiro

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Rekreācijas centra Rēzeknē izmaksas pēc jaunā konkursa noslēgšanās pieaugušas par 3,4 miljoniem eiro.

Būvdarbu izmaksu sadārdzinājuma dēļ Rēzeknes pašvaldība šogad jūnijā lauza sākotnēji noslēgto līgumu ar uzņēmumu "Arčers" par rekreācijas centra – SPA kompleksa un viesnīcas – būvniecību. Dome izsludināja jaunu iepirkumu par atlikušo būvdarbu veikšanu. Jaunajā iepirkumā arī uzvarējis "Arčers", kas bija vienīgais pretendents. Iepriekš plānots, ka centra būvniecība izmaksās 8 miljonus eiro, taču izmaksas palielinājušās par 3,4 miljoniem eiro. Rekreācijas centra būvdarbus plānots pabeigt līdz nākamā gada rudenim.

Rēzeknes domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs
00:00 / 00:37
Lejuplādēt

Rēzeknes domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs ("Saskaņa") pastāstīja, ka līgums jau ir noslēgts un būvdarbi sāksies tuvākajā laikā. Viņaprāt, "Arčera" piedāvātā cena ir pamatota. Pašvaldība sadārdzinājumu segs no budžeta ieņēmumiem, kā arī ņemot kredītu.

KONTEKSTS:

Plašs atpūtas iespēju komplekss ap Kovšu ezeru Rēzeknē top vairākus gadus. Rekreācijas centru bija plānots pabeigt šogad. Tomēr būvdarbu izmaksu sadārdzinājuma dēļ Rēzeknes pašvaldība lauza līgumu un izsludināja jaunu iepirkumu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti