Panorāma

Nāvējošās izklaides uz dzelzceļa

Panorāma

Pēc 40 gadiem Jēzus skulptūra atgriežas domā

Pēc ziņām par saistību ar nelikumībām atkāpjas "Torensberg" vadītājs

Pēc ziņām par saistību ar nelikumībām Rīgas 1. slimnīcā atkāpjas «Torensberg» vadītājs

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 1 mēneša.

No būvniecības uzņēmuma "Torensberg" valdes priekšsēdētāja amata atkāpies Bērnu slimnīcas lietā apsūdzētais Aleksandrs Kreicers. Lēmumu pamest uzņēmuma vadību Kreicers pieņēmis pēc tam, kad medijos izplatījās "Panorāmas" vēsts par viņa iespējamo saistību arī ar nesen sākto Rīgas 1. slimnīcas kriminālprocesu. 

Kā skaidro Kreicera advokāts Saulvedis Vārpiņš, viņa klients pilnībā noliedz savu līdzdalību noziedzīgās darbībās, tomēr nevēloties mest ēnu pār “Torensberg”. Tieši Vārpiņš Latvijas Televīzijai apstiprināja, ka Rīgas 1. slimnīcas lietā sniedzis Kreiceram juridisku palīdzību.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lietu sācis aizdomās par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un dokumentu viltošanu vairākos Rīgas 1. slimnīcas iepirkumos. Lietā īslaicīgi tika aizturētas trīs personas, kurām piemērots aizdomās turētā statuss.

Atbilstīgi slimnīcas valdes locekļa Andreja Pavāra teiktajam, KNAB interesējas par iepirkumiem, kas saistīti ar datortomogrāfijas nodaļu. Divos no viņa aprakstam atbilstošajiem iepirkumiem uzvarējis tieši Kreicera līdz šim vadītais būvuzņēmums “Torensberg”. 

Zināms, ka viena no aizturētajām personām bija slimnīcas valdes loceklis Genādijs Sevastjanovs.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti