Nedēļas nogalē Rīgā notiks ikgadējā drošības un ārpolitikas konference

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Šīs nedēļas izskaņā, 21. un 22. oktobrī, Rīgā norisināsies ikgadējā drošības un ārpolitikas konference "Rīgas konference 2022", kas vienkopus pulcēs augstas amatpersonas un starptautiski atzītus ekspertus no dažādām valstīm.

Konference sāksies 21. oktobrī un to atklās Valsts prezidents Egils Levits, Minhenes drošības konferences priekšsēdētājs Kristofs Heisgens un bijušais Zviedrijas premjers Karls Bilts. Konferencē galvenais uzsvars likts uz Krievijas sākto karu Ukrainā un tā radītajiem drošības izaicinājumiem reģionā. Pasākuma programma aptver tādus tematus kā stratēģiskā sadarbība Eiropas un reģionālajā līmenī, jaunā NATO stratēģiskā koncepcija, hibrīddraudi, ekonomiskās sankcijas un globālie drošības izaicinājumi.

Starp galvenajiem konferences runātājiem būs 

Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska biroja padomnieks Oleksijs Arestovičs, Zelenska biroja vadītāja vietnieks Igors Žovka

un Ukrainas Augstākās Radas Ukrainas integrācijas Eiropas Savienībā priekšsēdētāja Ivanna Klimpuša-Cincadze, kā arī NATO ģenerālsekretāra vietniece publiskās diplomātijas jautājumos Baiba Braže un NATO ģenerālsekretāra politikas plānošanas vadītāja Benedeta Berti.

Lai interneta tiešraides sasniegtu pēc iespējas lielāku auditoriju ne tikai Latvijā, bet arī ārpus mūsu valsts robežām, organizatori informē, ka visām 21. un 22. oktobra paneļdiskusijām būs pieejams tulkojums ne tikai angļu, bet arī krievu valodā. Šis neattiecas uz nakts un agro rītu sesijām, kuras netiks translētas

Konference tiešraidē būs skatāma vietnē www.rigaconference.lv un Latvijas sabiedrisko mediju portālā www.lsm.lv

Rīgas konference kopš 2006. gada ir viena no Baltijas jūras reģiona nozīmīgākajām platformām, kurā tiek diskutēts par drošības un ārpolitikas jautājumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti