Kučinskis: Mēs atbalstām Vējoni otrajam termiņam

Lai gan iepriekš Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) skaidri nepauda atbalstu pašu iepriekš virzītā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa pārvēlēšanai, ZZS premjers Māris Kučinskis trešdien, 3.oktobrī, Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” paziņoja, ka “mēs atbalstām”  Vējoni otrajam termiņam.

Uz raidījuma vadītājas jautājumu, kurš politiskais spēks atbalsta Vējoni  otrajam termiņam, Kučinskis sacīja: “Mēs atbalstām, mēs nekad neesam norobežojušies no prezidenta, un viss, punkts.”

Māris Kučinskis: Par Vējoņa virzīšanu otrajam termiņamLatvijas Radio

  Iepriekš LTV raidījumā “Partija fokusā” Kučinskis sacīja, ka “mūsu prezidents ir Raimonds Vējonis, un viņš ir arī prezidents, mēs neapspriedīsim kādus citus variantus". Taču vēlāk premjera pārstāvis skaidroja, ka Kučinskis vēlējās norādīt, ka pašlaik prezidenta amata kandidatūra nav aktualitāte.  

  Vējoņa pilnvaru termiņš beidzas nākamgad. Valsts prezidentu ievēl Saeima aizklātā balsojumā, taču pašlaik parlamentā tiek vētīti Satversmes grozījumi, kas paredz Valsts prezidentu ievēlēt atklātā balsojumā. Valsts prezidenta pilnvaru termiņš ir četri gadi.

  3 komentāri
  Anonīms lietotājs 22483
  Godīgi sakot, pats Kučinskis jau nu arī neatbilst mūsdienīgas ES valsts premjerministra prasībām. Par prezidentu.... paldies Dievam, vismaz pietika prāta šogad nebraukt uz ANO ģenerālo asambleju un aizsūtīt ārlietu ministru. Es vispār negribu iedomāties, kā prezidents ar visu savu nespējnieku kanceleju izskatītos starptautiskajā arēnā, ja nebūtu Rinkēvičs ārlietu ministrs, bet kaut kas Vējoņveidīgs vai Kučinskveidīgs.
  Anonīms lietotājs 6871
  ar to kucis pasaka, ka viņam pie kājas tautas kauns par nespējīgo ielikteni, kas nespēj veikt savu darbu - pārstāvēt Latviju. Šim ieliktenim jāpaliek amatā tik ilgi, kamēr zzs bosam, nevis valstij, tas būs nepieciešams. Tātad kucis atbalsta arī citus, valodas neprotošos un nozares nepārzinošos, zzs ministrus, kas izliekas aizstāvam Latvijas intereses Eiropā nesaprotot ne bū, ne mē. Kādam mērķim kalpo zzs ministru viltus rosīšanās, ja Eiropā viņi ir nulles un arī Latvijā savas atbildības nozares pacelt nespēj? Naudas apguvei un tētuka interešu stiprināšanai, ne jau valsts attīstībai.
  Anonīms lietotājs 24398
  Bet es neatbalstu ne tevi , ne Vājoni!
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti