Partija fokusā

Vēlēšanas 2018. Partija fokusā. Latvijas Reģionu apvienība, «Par Alternatīvu»

Partija fokusā

Vēlēšanas 2018. Partija fokusā. Zaļo un Zemnieku savienība

ZZS par valsts prezidenta vēlēšanām

(vēlāk sekoja precizējums) «Zaļzemnieki» prezidenta amatam atkārtoti virzīs Vējoņa kandidatūru

Pašreizējā varas partija Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) nākamgad gaidāmajās Valsts prezidenta vēlēšanās virzīs savu kandidātu, un šim amatam atkārtoti tiks virzīta pašreizējā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kandidatūra, tas izriet no ZZS pārstāvju teiktā Latvijas Televīzijas raidījumā «Partija fokusā».

"Viennozīmīgi mēs virzīsim [savu kandidātu]. Mēs esam varas partija, un tā ir mūsu goda lieta savu kandidātu virzīt. Un par šo kandidatūru mēs runāsim viennozīmīgi," sacīja ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis. Taujāts par iespējamiem variantiem, Brigmanis teica: "Vienmēr mūsu partijā ir varianti, bet būtu priekšlaicīga šī saruna."

 Vēlāk gan premjera pārstāvis precizēja, ka šis jautājums nav aktuāls.
13.09.2018.

Tikmēr premjers Māris Kučinskis norādīja, ka pašlaik Valsts prezidenta amatu ieņem "zaļzemnieku" iepriekš šim amatam virzītais Raimonds Vējonis un "cits variants" šim amatam nākamgad gaidāmajām vēlēšanām netiks izskatīts. "Mūsu prezidents ir Raimonds Vējonis. (..). Neapspriedīsim kādus citus variantus," uzsvēra Kučinskis.

Valsts prezidentu ievēl Saeima aizklātā balsojumā, taču pašlaik parlamentā tiek vētīti Satversmes grozījumi, kas paredz Valsts prezidentu ievēlēt atklātā balsojumā. Valsts prezidenta pilnvaru termiņš ir četri gadi.

1 komentārs
Anonīms lietotājs 6871
Tas tikai kārtējo reizi apliecina šīs partijas a) nespēju objektīvi novērtēt kandidāta piemērotību amatam, b) vēlmi turpināt apkaunot Latviju starptautiski, c) apmātību ar savējo iestumšanu visos iespējamajos amatos, vienalga, cik kaitīga viņu nekompetentā un angažētā darbība ir valstij (tas attiecas arī uz veselību, satiksmi, lauksaimniecību, finansēm). Komunistu domāšana - nav svarīgas spējas un sasniegumi, ka tikai ir pareizās partijas biedra karte, lai stagnē vai ārda, mēs viņu vienmēr piesegsim.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti