«KPV LV» apņemas trīs mēnešu laikā mainīt partijas nosaukumu un zīmolu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Partijas "KPV LV" valde pirmdien, 24. augustā, pieņēma lēmumu uzsākt darbu pie jauna partijas nosaukuma un identitātes izstrādes, liecina partijas paziņojums medijiem.

Šāds lēmums pieņemts, balstoties uz partijas jaunajām vērtībām un ar mērķi spert pēdējo soli,

lai pilnībā noslēgtu partijas saistību ar tās agrākajiem partijas līderiem Artusu Kaimiņu un Aldi Gobzemu, kas vairs nav partijā, skaidroja "KPV LV" pārstāvji.

"Partijas kopsapulce iezīmēja jaunu virzienu partijas tālākai attīstībai, noslēdzot tās vēsturē nozīmīgu attīstības posmu. Partijā jau pirms kāda laika sācies pārmaiņu process ar jaunām vērtībām un ideoloģiskiem virzieniem, tāpēc pieņemts atbildīgs lēmums par partijas nosaukuma un identitātes izstrādi. Var teikt, ka tiks pāršķirta jauna lapa, kuras uzdevums būs mainīt partiju tās pamatos, atbilstoši tādām vērtībām kā ekonomiskā attīstība, drošība un taisnīguma nodrošināšana," atzīmēja "KPV LV" priekšsēdētājs Atis Zakatistovs.

Ar jauno zīmolu sabiedrība tikšot iepazīstināta trīs mēnešu laikā.

Pārmaiņas partijā notikšot pakāpeniski, bet "tas būs nozīmīgs process, lai sasniegtu mērķi – stiprināt partiju reģionos un veidot jaunas reģionālās nodaļas".

KONTEKSTS:

Gobzems tika izslēgts no partijas 2019. gada februārī, bet Artuss Kaimiņš partiju pameta šā gada februārī. Neilgi pēc tam apstiprināti grozījumi partijas statūtos un jauna partijas valde. Par tās priekšsēdētāju ievēlēts Atis Zakatistovs, kura vārds figurē krimināllietā par 26 620 eiro izkrāpšanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti