Konferencē diskutē par medijpratību Gruzijā, Latvijā, Moldovā un Ukrainā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 5 mēnešiem.

Piektdien, 10. decembrī, no plkst. 10 līdz 13 notiek konference, kurā diskutēs par pētījuma “Visaptveroša pieeja medijpratībai un attīstība Gruzijā, Latvijā, Moldovā un Ukrainā” atklājumiem un medijpratības iekļaušanu nacionālo politiku ietvarā.

Konferenci atklās Latvijas Republikas Saeimas sekretāra biedre Inese Voika ("Attīstībai/Par!") un Baltijas Mediju izcilības centra direktore Gunta Sloga, bet pētījumu prezentēs Dr. Solvita Denisa-Liepniece.

Konferences pirmajā sesijā Latvijas, Gruzijas, Moldovas un Ukrainas parlamentāro komisiju vadītāji, kas atbildīgi par medijpratības politikas jautājumiem, un eksperti diskutēs par nacionāla līmeņa politikas ietvaru un stratēģiskajām partnerībām, kā arī iezīmēs medijpratības izaicinājumus savās valstīs, bet otrajā sesijā projekta dalībvalstu mediju eksperti spriedīs par pētījuma atklājumiem, kā arī apsvērs tajā ieteikto rīcību un politiku ilgtspēju.

Konferenci organizē Baltijas Mediju izcilības centrs, Mediju attīstības fonds (Gruzija), Neatkarīgais žurnālistikas centrs (Moldova) un Ukrainas Mediju un komunikācijas institūts.

Konference notiks latviešu, krievu un angļu valodās, tiks nodrošināts tulkojums.

Projektu atbalsta Latvijas Ārlietu ministrija, Apvienotās Karalistes Ārlietu, sadraudzības un attīstības ministrija un Melnās jūras fonds, kas ir daļa no ASV–Vācijas Maršala fonda.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti