Panorāma

Tautiešus Lielbritānijā pārsteidzis vēlēšanu rezultāts

Panorāma

Steigšus labos dokumentus Rīgas domes atlaišanai

Labdarības koncerts "Nāc līdzās Ziemassvētkos!"

Koncerts «Nāc līdzās Ziemassvētkos!» pulcē 100 bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 5 mēnešiem.

Svētdienas, 15.decembra, vakarā Torņakalna baznīcā rit sirsnīgākais un gada emocionālākais labdarības koncerts “Nāc līdzās Ziemassvētkos!”. Skatuves starmešu gaismā – talantīgi bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām.

Ir pēcpusdiena. Torņakalna baznīcā tiek skaņoti instrumenti un pulcējas mākslinieki. Frizūras un svētku tērpi būs pēc pāris stundām. Rit pēdējais mēģinājums pirms koncerta.

Labdarības koncerts “Nāc līdzās Ziemassvētkos!” šogad pulcē 100 bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām -skatuves mākslas festivāla "Nāc līdzās!" laureātus. Tas ir kopdarbs ar profesionāliem māksliniekiem.

“Tas ir fantastiski, ka varam kopā satikties un izveidot lielu koncertprogrammu,” saka koncerta muzikālais vadītājs Rihards Zaļupe.

“Uz skatuves, vismaz es domāju par to cilvēku, ar kuru es uzstāšos, jo viņam šis ir ļoti īpašs mirklis. Es dziedu ik dienu. Tas ir tāds mans darbs un prieks ikdienā. Bet tiem cilvēkiem tas ir retums un ļoti svarīgs moments. Galvenais, lai viņi jūtas stabili, lai viņiem ir prieks, lai viņi neuztraucas, jo tas ir viņiem,” saka dziedātāja Marija Naumova.

“Man ir liels gods dziedāt kopā ar Mariju. Dziesma šogad ir ļoti īpaša. Dziedāšu par eņģeli. Tas vēsta vēstījumu par to, ka mums katram ir savs sargeņģelis. Un viņš mūs pavada visās dzīves gaitās,” stāsta koncerta dalībniece Kristiāna Bērziņa.

Līdzās bērniem uzstāsies 16 populāri dziedātāji un solisti, kā arī 10 mūziķu orķestris. Puse profesionālo mākslinieku pirmo reizi uzstāsies labdarības koncertā “Nāc līdzās Ziemassvētkos”.

Darbs pie koncerta gatavošanas sākās jau vasarā, kad tika piemeklēti atbilstoši skaņdarbi.

Visus ienākumus izmantos, lai izceltu un palīdzētu bērniem ar īpašām vajadzībām attīstīt viņu talantu.

“Ir dziesmas, kas nav skanējušas “Nāc līdzās” koncertos. Mani personiski uzrunāja tas, ka mēs atrodamies baznīcā. Gribējās panākt maģisko miera klusumu, un tajā pašā laikā nebaidīties, ka te skanēs hip hops. Dejos. Gan latviešu, gan ārzemju mūzika. Kā jau Ziemassvētki, pasaulē  jau tas ir jampadracis,” saka Zaļupe.

Koncerts būs skatāms arī Latvijas Televīzijā Pirmajos Ziemassvētkos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti