Rīta Panorāma

Intervija ar Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētāju Kristiānu Godiņu

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Pirmo Ziemassvētku vakarā labdarības koncerts "Nāc līdzās Ziemassvētkos!"

«Tie ir lieli svētki». Labdarības koncerts «Nāc līdzās Ziemassvētkos!» būs skatāms LTV

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 5 mēnešiem.

Svētdien, Pirmajos Ziemassvētkos, pulksten 20.30 Latvijas Televīzijā būs skatāms ikgadējais labdarības koncerts "Nāc līdzās Ziemassvētkos!", kura nosaukums šogad ir "Gaišie sapņi".

Jaunā mūziķe Maija Eva Fogele, kura šādā koncertā piedalījusies jau vairākkārt, LTV raidījumā "Rīta Panorāma" pastāstīja: "Tie ir lieli svētki. Šie koncerti man katru gadu ir Ziemassvētku ieskandināšanas koncerti, tajos es gūstu īsto svētku sajūtu, kura mums visiem tik ļoti ir nepieciešama."

Kopā ar festivāla "Nāc līdzās!" laureātiem – talantīgiem jauniešiem – uzstāsies iemīļoti skatuves mākslinieki: Ilona Bagele, Evija Martinsone, Jānis Apeinis, Agnese Egliņa, Renārs Kaupers, Marija Naumova, Ingus Ulmanis, Rūta Dūduma, Ivo Fomins, Atis Ieviņš, Katrīna Dimanta, kori "Kamēr…" un "Nāc līdzās!", kā arī grupa "Audiokvartāls". Kopā ar viņiem muzicēs "Nāc līdzās Ziemassvētkos!" orķestris Andra Sējāna un Jēkaba Jančevska vadībā.

Koncertā skanēs atpazīstamas Ziemassvētku melodijas Andra Sējāna aranžējumā, bet pirmatskaņojumu koncertā piedzīvos komponista Jēkaba Jančenska jaundarbu cikls ar Ojāra Vācieša dzeju "Gaišās dziesmas" korim un solistam, kuras komponists radījis tieši šim labdarības koncertam. Pie klavierēm būs mūzikas autors, bet ar viņu kopā muzicēs "Prāta vētras" solists Renārs Kaupers, koris "Kamēr..." un fonda "Nāc līdzās!" jauktais koris. Diriģents Jurģis Cābuls. Dziesmu cikls tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Mūziķis Andris Sējāns atzina: "Man personīgi Ziemassvētki parasti nav baigi priecīgais [laiks], es domāju, ka es neesmu vienīgais. Bet – šajā pasākumā es tiešām dabūju to gaišumu, to vieglumu. Pateicoties gan jauniešiem, kas kopā ar "lielajiem māksliniekiem" muzicēja, gan "lielajiem māksliniekiem", kas muzicēja ar jauniešiem. Es domāju, visiem šajā pasākumā ir prieks to darīt – tas mirdzums acīs, balsīs, orķestra instrumentos ir tāds īpašs."

Visi koncertā gūtie ienākumi tiks izlietoti bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām talantu un spēju attīstības veicināšanai.

Koncerta radošā producente jau 16 gadus ir fonda "Nāc līdzās!" vadītāja Sarma Freiberga.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti