«Homburg Zolitude» uzsāks ēkas un autostāvvietas konservēšanu Priedaines ielā 20

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

SIA “Homburg Zolitude” uzsākusi nepieciešamos darbus, lai izpildītu visus Rīgas domes Vidi degradējošo būvju komisijas lēmumā uzliktos pienākumus, tostarp daudzdzīvokļu ēkas un pazemes autostāvvietas konservāciju Priedaines ielā 20, informē “Homburg Zolitūde” pārstāve Rūta Grikmane.

Lēmums paredz, ka līdz šā gada 1.oktobrim “Homburg Zolitude” ir jānodrošina visi konservācijas darbi: jānostiprina būves konstrukcijas, jānovērš laikapstākļu radītie bojājumi, jānostiprina ēkas fasāde, jārūpējas par ugunsdrošību u.c. Tāpat uzņēmumam jānovērš nepiederošu personu iekļūšana un uzturēšanās objektā.

Saistībā ar daudzdzīvokļu dzīvojamo māja, kas atrodas blakus traģēdijas vietai Priedaines ielā 20, vēl arvien tiek gaidīts Rīgas domes ekspertu atzinums par tās stāvokli, lai pēc tam varētu lemt par turpmāko ēkas likteni. Līdz lēmuma pieņemšanai daudzdzīvokļu māja un pazemes autostāvvieta būs iekonservēta un objektā tiks nodrošināts nožogojums un apsardze.

“Homburg Zolitude” uzsver, ka kopš traģēdijas dienas uzņēmums ir atklāti un labprātīgi sadarbojies ar visām šajā notikumā iesaistītajām valsts un izmeklēšanas institūcijām, uzņēmums ir arī ziedojis līdzekļus labdarības organizācijai Ziedot.lv ar mērķi sniegt atbalstu cietušajiem un viņu ģimenēm, kā arī ir uzturējis kontaktus ar cietušo pārstāvjiem un izrādījis gatavību uz jebkādu saprātīgu sadarbību.

Savukārt SIA “Maxima Latvija”, ko pilnvarojis otrs līdzīpašnieks SIA “Tineo”, jau uzsācis iebrukušā lielveikala virszemes daļas demontāžu un būvgružu izvešanu.

SIA “Homburg Zolitude”, kas ir Priedaines ielas 20 projekta attīstītājs, pieder Nīderlandē reģistrātam investīciju fondam “Homburg Eastern Europe Fund B.V.”, kura īpašnieki ir aptuveni 800 privātpersonu. Uzņēmumam piederēja jumta virsējā daļa Priedaines ielā 20, kā arī pieder pazemes autostāvvieta un blakus uzbūvētais daudzdzīvokļu nams. Tirdzniecības platību īpašnieks ir SIA “Tineo”, kas savukārt ēku iznomāja mazumtirgotājam SIA “Maxima Latvija”.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti