«Dod Pieci» līdz ceturtdienas vakaram saziedoti 101 040 eiro; skati 4.dienas spilgtākos mirkļus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 5 mēnešiem.

Labdarības maratonā "Dod Pieci" līdz ceturtdienas, 21. decembra, plkst. 18 saziedoti 101 040, 42 eiro, liecina organizatoru sniegtā informācija.  "Dod Pieci" norisei no 17. decembra līdz 23. decembrim 24 stundas diennaktī var sekot Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ēterā un tiešsaistē "www.lsm.lv".

Kopējo ziedojumu summu veido visi ziedojumi, kas jau no 4. decembra ziedoti par dziesmām "Dod Pieci" interneta vietnē www.dodpieci.lv, no 3. novembra veikti caur "Ziedot.lv", kā arī iegūti stikla studijas ziedojumu kastītes inkasācijā.

Ceturtdien ziedojumu kastīti papildināja arī vairāku Latvijas skolu pārstāvji, kas atnesa uz stikla studiju skolēnu savāktos ziedojumus.

Jau ziņots, ka līdz pirmdienas vakaram labdarības maratonā bija saziedoti 32 258 eiro, līdz otrdienas vakaram -  51 575,18 eiro, bet līdz trešdienas vakaram - 71 517 eiro.

Labdarības maratona ceturtās dienas spilgtākie momenti apkopoti arī dienasgrāmatā: 

"Dod Pieci" mērķis šogad ir atbalstīt ģimenes, kuras vēlas uzņemt bērnunamu bērnus.

Labdarības maratona laikā Doma laukumā līdzās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam darbojas īpaša Latvijas Radio 5 - Pieci.lv stikla studija, kurā sešas diennaktis dzīvo un strādā trīs dīdžeji - Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Aleksis Vilciņš, atskaņojot klausītāju par ziedojumiem izvēlētu mūziku.

Minimālais ziedojums vismaz piecu eiro apmērā, ko par vienu dziesmu var veikt labdarības maratona mājaslapā www.dodpieci.lv, nodrošinās vismaz pusstundu praktiskas un emocionālas palīdzības atbalsta programmā "Plecs". Ziedot jebkurā paša izvēlētajā apmērā var arī "Ziedot.lv" mājaslapā "Dod Pieci" projektam, kā arī ziedojumu kastītē "Dod Pieci" stikla studijā Doma laukumā. "Dod Pieci" stikla studijas "Info punktā" ir iespēja ziedot arī ar norēķinu karti.

Labdarības maratons "Dod Pieci" pēc 144 stundu raidīšanas no stikla studijas Doma laukumā noslēgsies sestdien, 23. decembrī, plkst.22 ar tiešraidi Latvijas Televīzijas 7. kanālā.  "Dod Pieci" norisei no 17. decembra līdz 23. decembrim 24 stundas diennaktī var sekot Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ēterā un tiešsaistē "www.lsm.lv".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti