Panorāma

Aiztur starptautisko sankciju pārkāpējus

Panorāma

Atlaiž "Rīgas Centrāltirgus" valdi

Baldonē cilvēki rīko koncertu, lai vāktu ziedojumus

Baldonē rīko koncertu ziedojumu vākšanai Brīvības pieminekļa izgaismošanai

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Baldonē piektdien, 15. novembrī, valsts svētku noskaņās notiks pašdarbības kolektīvu koncerts “Pieci pušķi, sešas zvaigznes”, kurā vietēji cilvēki paši izteikuši vēlmi vākt ziedojumus Brīvības pieminekļa izgaismošanai.

Brīvības pieminekļa izgaismošanas fondā iesaistās arvien vairāk cilvēku, un katram no tiem ir sava motivācija. Bijušais Nacionālo bruņoto spēku komandieris Raimonds Graube, ejot garām Brīvības piemineklim, vienmēr to sveicina, bet bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers saka – par ziedojumiem piemineklis celts un restaurēts, piemineklim tagad nepieciešams mūsu atbalsts, lai iegūtu tam pienākošos godu arī vēlos vakaros un naktī.

KONTEKSTS:

Pašlaik gaišs ir laukums ap Brīvības pieminekli, bet valstij un tautai tik svarīgie tēli un pati brīvības statuja grimst tumsā. Tieši tādēļ ar izgaismošanas ideju klajā nāca bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers. Viņš nodibinājis Brīvības pieminekļa izgaismošanas fondu.

Ziedot var arī pa tālruni 90067006, mājaslapā “Brivibaspiemineklis.lv” vai labdarības organizācijas ziedot.lv platformā.

To jau izdarījuši vairāk nekā 300 cilvēku, tostarp arī paši fonda valdes locekļi. Šobrīd savākti vairāk nekā 22 000 eiro. Taču tehniski ļoti sarežģītajam projektam varētu būt nepieciešami aptuveni 500 tūkstoši eiro.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti