Medijpratības attīstīšanai jauniešus aicina uz meistarklasēm Rīgā, Jūrmalā un Kuldīgā

Lai veicinātu medijpratību un iedvesmotu jauniešus, organizācija "Avantis" un kustība "Young Media Sharks" no 28. novembra līdz 7. decembrim organizē mediju meistarklašu tūri Rīgā, Jūrmalā un Kuldīgā.

Meistarklases visas trijās vietās vadīs "Young Media Sharks" rudens nometnes vieni no dalībnieku visaugstāk vērtētajiem pasniedzējiem. No 28. novembra līdz 7. decembrim dažādās meistarklasēs jauniešiem un visiem interesentiem būs iespēja uzzināt par mākslīgā intelekta nozīmi, sociālo tīklu mārketingu un aktualitātēm, mediju satura veidošanu un video filmēšanu.

Meistarklašu tūre tiks atklāta 28. novembrī plkst. 17.00 "Young Media House" Blaumaņa ielā 38/40 ar Arta Krilova no digitālās aģentūras "Wrong" meistarklasi "Mākslīgā intelekta renesanse". Krilovs ir komunikācijas stratēģis, kurš vairāk nekā piecpadsmit gados industrijā izstrādājis komunikācijas stratēģijas lielai daļai Latvijas lielāko zīmolu, veidojis un palīdzējis izstrādāt kampaņas un zīmolu stāstus, kuri plūkuši laurus gan vietējos, gan ārvalstu radošajos konkursos. 

Savukārt radošās kopienas "Latgalactica" veidotājs Raimonds Platacis ir mārketinga speciālists, kurš savas karjeras laikā strādājis ar spilgtākajiem Latvijas un pasaules zīmoliem, vadīs mediju satura ideju meistarklasi. "Creo Dizains" grafikas dizainere un sociālo mediju menedžere Katrīna Malacanova iepazīstinās ar jaunākajām sociālo tīklu mārketinga tendencēm.

Savās zināšanās un pieredzē dalīsies arī "Yound Media Sharks" nometnes absolventi: digitālā satura veidotāja, televīzijas raidījumu vadītāja Nansija Garkalne, kuras tēma ir "Es ticu, es redzu, es daru!"; žurnāliste un digitālā satura veidotāja Lāsma Ločmele, kura attīsta sevi arī producēšanas lauciņā; savukārt video veidotājs Emīls Smiļģis ir profesionāls fotogrāfs, videooperators un montētājs, multimediju entuziasts, kurš iemūžina cilvēku svarīgākos mirkļus jau teju 10 gadu, un viņš dalīsies pieredzē par fotogrāfiju un video veidošanu.

Mediju meistarklases jauniešiem būs iespēja apmeklēt bez maksas, pateicoties Vācijas vēstniecības un Kuldīgas novada atbalstam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti