Dienas ziņas

SPKC pasludina gripas epidēmijas beigas

Dienas ziņas

Rīgā iebraucot Daugavā, gājis bojā cilvēks

Latvijas uzņēmumu ziedojums – ceļā uz Ukrainu

«Joprojām darām un ticam vienam mērķim.» Latvijas uzņēmumu ziedojumu kravas dodas uz Ukrainu

Trešdien ceļā uz Ukrainu dosies divas lielās kravas automašīnas ar ziedojumiem no Latvijas uzņēmumiem. Transformatori-ģeneratori, pārtika un apģērbs – tas viss būs ļoti nozīmīgs gan Ukrainas civiliedzīvotājiem, gan karavīriem. 

Četri jaudas transformatori-ģeneratori no uzņēmuma "Rīgas ūdens" dažādām Ukrainas pilsētām, lai novērstu infrastruktūras bojājumus, pārtika pie frontes dzīvojošajiem no "Dobeles dzirnavnieka" un arī apģērbs no vairākiem Latvijas ražotājiem. Tas viss tik ļoti nepieciešamais  salikts divās kravas mašīnās Ukrainas aizstāvjiem Harkivā un civiliedzīvotājiem pie Slovjanskas.

Fonda "Uzņēmēji mieram" direktore Laura Skrodele sacīja: "Šie visi ir mūsu jau uzticamie ziedotāji, ar kuriem mēs strādājam, kuri zina, kam mēs palīdzam, kuras ir tās vienības, kuras saņem šo palīdzību, kādu funkciju brigādei šīs automašīnas veiks. Visā šajā, varētu teikt, briesmīgajā laika posmā, kam mēs visi ejam cauri, šis ir pierādījums uzticamībai, ka mēs joprojām darām un ticam vienam mērķim."

Kā stāstīja fonda "Uzņēmēji mieram" direktore, uzņēmumu atsaucība ziedot Ukrainai ir liela. Piemēram, "Rīgas ūdens" aicinājumam atsaucās  īstajā brīdī.

"Rīgas ūdens" valdes priekšsēdētājs Krišjānis Krūmiņš sacīja: "Šeit jāsaka liels paldies Latvijas ūdenssaimniecības un kanalizācijas asociācijai, kura koordinēja ar Ukrainas ūdenssaimniecības asociāciju šādu nepieciešamību. Mums tas tieši sakrita laikā, kad mēs demontējām  transformatorus no savas esošās ūdens stacijas, būvējot jaunu."

Ukrainā, jo sevišķi karavīri frontē, tiešām gaida šos ziedojumus.

Ukrainas vēstniecības Latvijā padomnieks Jurijs Zaharčuks pauda: "Vienīgā lieta, ko atkal un atkal varu teikt – liels paldies mūsu Latvijas draugiem! Gan uzņēmējiem no Latvijas, gan Rīgas pašvaldībai, kura mums palīdz atrast labākos un praktiskākos veidus, kā palīdzēt Ukrainai!"

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti