Panorāma

Arī Igaunijā gribētu slēgt desmitiem mazo vidusskolu

Panorāma

Panorāma

Labdarības izsolē Ukrainas atbalstam savāc 19 280 eiro

Labdarības izsolē Ukrainas atbalstam savāc 19 280 eiro

Pieminot otro Krievijas izraisītā kara Ukrainā gadadienu, jau otro reizi norisinājās Ukrainas vēstniecības Latvijā un biedrības "Agendum", plašāk zināmas kā "Tviterkonvojs", rīkotā labdarības izsole Ukrainas atbalstam. Tajā pārdoti Latvijas un Ukrainas mākslinieku darbi un citi vērtīgi ziedojumi.   

Atklājot pēc skaita otro labdarības izsoli Ukrainas atbalstam, Ukrainas vēstnieks Latvijā Anatolijs Kucevols dalījās ar personīgu stāstu par piedzīvoto pirms diviem gadiem. Un tāpat viņš pateicās Latvijas cilvēkiem par nenogurstošo palīdzību. Turklāt vēstnieks pats ir šī pasākuma iniciators.

Mēs varam atbalstīt Ukrainu ar ziedojumiem

Mēs varam atbalstīt Ukrainu ar ziedojumiem

Ukrainas tautai joprojām ir vajadzīga praktiskā palīdzība, tādēļ Latvijas sabiedriskie mediji sadarbībā ar Ziedot.lv aicina ziedot akūti nepieciešamo lietu iegādei.

Ziedot iespējams, zvanot pa tālruni 90204020 (maksa par zvanu – 1,50 eiro ar PVN) vai tiešsaistē ziedot.lv/ukrainai.

Visu saziedoto naudu sadarbībā ar Ukrainas vēstniecību Latvijā novirzīs Ukrainas atbalstam.

"Mēs domājam, ka izsole ir cilvēkiem interesanta. Mēs piedāvājam iegādāties lietas, kurām nenovērtējama vērtība. Visām šīm lietām ir ļoti īpaša nozīme. Savus ziedojumus ir iesnieguši gan Ukrainas ukraiņi, gan ukraiņi, kas pašlaik dzīvo Latvijā. Un prieks, ka ziedojumus izsolei devuši arī latvieši," sacīja vēstnieks.

Šogad izsolīto priekšmetu sarakstā atrodams Ukrainas basketbola izlases krekls ar parakstiem un biļetēm uz basketbola spēli, trīs stundu brauciens ar labāko speciālo spēku armijas transportlīdzekli un daudzi jo daudzi ziedojumi, kuru vērtību nevar izteikt naudā.

"Mums ir boksera Volodimira Kļičko krekls ar viņa personīgo autogrāfu. Ir dažādas interesantas lietas no kara.

Ir karogs ar tās tanku brigādes zēnu parakstiem, kas atbrīvoja savulaik Černihivas reģionu, kas bija pirmais, ko atbrīvoja," stāstīja biedrības "Agendum" aktīviste Laura Pliča-Stankeviča.

Ukrainas karogu ar Černihivas aizstāvju parakstiem un pateicības vārdiem Latvijai iegādājās Kristaps.

"Es iegādājos iespēju kaut kā piedalīties tajā, ka mēs stāvam pretī tam, kas notiek Ukrainā. Manā skatījumā absolūti visi, kas ir šeit, viņi nepērk kaut kādu lietu. Viņi dod kaut ko, ko viņi spēj iedot šeit no sevis," uzsvēra Kristaps.

Šoreiz vērtīgākais bija kāds mākslas darbs, kas izsolīts par 2400 eiro. Visa saziedotā nauda pārtaps palīdzībā Ukrainai.

"Šodien saziedotos līdzekļus izmantosim degvielas apmaksā, remontos un arī automašīnām frontei," sacīja Laura Pliča-Stankeviča.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti