Dienas ziņas

Krievijas uzbrukumā Limanā astoņi upuri

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Ukrainas parlamenta priekšsēdētājs izsaka pateicību Latvijai

Ukrainas parlamenta vadītājs Latvijai: Ukraina nekad jūs nepievils

Latvija ir pirmajā vietā, vērtējot pēc iekšzemes kopprodukta atbalstā Ukrainai, un Latvija ir pirmā valsts, kura pati pieņem sarežģītus lēmumus Ukrainas atbalstam. Tā svētdien, 9. jūlijā, tiekoties ar Saeimas priekšsēdētāju Edvardu Smiltēnu ("Apvienotais saraksts"), uzsvēra Ukrainas parlamenta vadītājs Ruslans Stefančuks.

Stefančuks Latvijā ieradies pirmo reizi, un svētdien apmeklēja Saeimas namu. Viņš izteica pateicību par parlamenta un Latvijas iedzīvotāju sniegto  atbalstu – 56 procenti Latvijas iedzīvotāju regulāri atbalsta Ukrainu.

Saeimas priekšsēdētājs solīja, ka Ukraina vienmēr var paļauties uz Latvijas atbalstu: "Mēs darīsim visu, lai šo atbalstu stiprinātu."

"Es vēlos pateikties visiem, kuri atbalsta Ukrainas iestāšanos Eiropas Savienībā. Es zinu, ka jūs ļoti aktīvi strādājat, lai Ukrainai tiktu piešķirts kandidātvalsts statuss. Ukraina nekad jūs nepievils, Ukraina uzvarēs šo karu kopā ar jums, Ukraina būs parādā Latvijai un citiem partneriem par šo milzīgo ieguldījumu, lai Ukraina varētu šo karu uzvarēt," sacīja Stefančuks.

Ukrainas parlamenta priekšsēdētājs svētdien tikās arī ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču. Valsts prezidents apliecināja, ka Latvijas valsts un tās iedzīvotāji turpinās stāvēt līdzās Ukrainai un atbalstīs to cīņā pret Krievijas agresiju tik ilgi, cik tas būs nepieciešams, teikts Valsts prezidenta kancelejas paziņojumā.

Savukārt pirmdien, 10. jūlijā, Stefančukam plānota tikšanās ar Baltijas un Polijas parlamentu priekšsēdētājiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti