4. studija

Kur var nodot nolietotās spuldzes?

4. studija

Kāpēc reģionos klasiskās mūzikas vietā jāklausās Saeimas plenārsēdes?

Ko slēgto pasta nodaļu vietā "Latvijas Pasts" piedāvā klientiem?

Ko slēgto pasta nodaļu vietā «Latvijas pasts» piedāvā klientiem?

Valsts akciju sabiedrība (VAS) "Latvijas pasts" pēdējo gadu laikā ir slēdzis vairākas pasta nodaļas, vispirms – mazākās un attālākās apdzīvotajās vietās, pēc tam jau pagastu centros. Arī šis gads sācies ar kārtējo paziņojumu par pasta nodaļas darbības pārtraukšanu. Kā Latvijas Pasts saskata savu turpmāko darbību Latvijā, ārpus Rīgas un lielākajām pilsētām, kā izmantot pasta pakalpojumus vietās, kur nav nodaļas?

Šobrīd Latvijā ir vairāk nekā 170 Latvijas Pasta nodaļu. Kopumā pieprasījums pēc pakalpojumiem pieaug, bet mainās klientu paradumi, jo cilvēki daudz izmanto pakomātus un iespēju, lai pastnieks nogādā sūtījumu līdz mājas durvīm.

"Latvijas pasta" Nodaļu un piegādes daļas vadītājs Mārtiņš Liepiņš sacīja: "Cilvēcīgi es saprotu iedzīvotāju neapmierinātību. Tas, ko mēs šobrīd radām un mainām, – mēs piedāvājam pastnieku dzīves vietā. Respektīvi – iedzīvotājiem vairs nav jābrauc ne 5, ne 10 vai 25 kilometri, bet viņš piezvana pastam, un nākamajā darba dienā pastnieks būs pie viņa dzīves vietā un visus pakalpojumus, ko viņš līdz šim varēja noformēt un saņemt nodaļā, viņš varēs veikt ar pastnieka starpniecību."
Lai pieteiktu pasta pakalpojumu vietā, kur pasta nodaļa nav pieejama, jāzvana darba dienās pa tālruni 27008001 vai 67008001. Šis pakalpojums ir bez papildu maksas.

Tomēr, ko darīt situācijā, ja aploksni un marku vajag šodien, nevis rīt? Nāksies gaidīt vai arī doties uz tuvāko pasta nodaļu.

Vienlaikus Latvijas Pasts plāno veikt arī citas izmaiņas, atverot pasta nodaļas lielveikalos

"Viena no mūsu prioritātēm ir klientu pieejamība, klientiem pieejamas telpas. Tātad, lai ir automātiski atveramas durvis, lai ir uzbrauktuves ar ratiņiem vai cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Lai realizētu šo, mēs fokusējamies uz pasta nodaļu pārvietošanu uz tirdzniecības centriem. Tas, protams, ne visos reģionos būs iespējams, un kaut kur mēs paliksim esošajās telpās, esošajās ēkās," atzīmēja Liepiņš.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti