Dienas ziņas

Izraēlā plaši protesti pret valdību

Dienas ziņas

Gazas joslā triecienā nogalināti palīdzības misijas darbinieki

Vairāk nekā simt gultu nosūta uz Ukrainu

Vairāk nekā 100 Latvijā izgatavotas gultas nosūta uz Ukrainu

Kārtējā palīdzības krava, kura tiek ļoti gaidīta, otrdien nosūtīta uz Ukrainu. Šai palīdzības kravai Latvijas iedzīvotāji ziedoja Ziemassvētku gaidīšanas laikā, saziedots tika pietiekami, lai darba pilnas rokas būtu vairākus mēnešus, un nu uz Ukrainu dosies brīvprātīgo izgatavotas gultas.

Akcijā "Zvaigzne austrumos" iedzīvotāji ziedoja līdzekļus gultu izgatavošanai. Tās ražo šeit, Latvijā. Līdz ar daudzajām gultām, kuras nonāks skolās, baznīcās un palīdzības centros, nosūtīta arī pārtika.

"Paldies visiem, kas esat ziedojuši, paldies visiem, kas esat citādi atbalstījuši, kas esat arī sociālajos tīklos rūpējušies, lai ziņa dodas tālāk. Paldies. Tagad trešdien krava būs noliktavā Polijā, un no turienes līdz aprīļa beigām – četrās kravās kopā ar pārtikas vedumiem – nonāks četrās pilsētās Ukrainā," pastāstīja akcijas "Zvaigzne austrumos" vadītājs Pēteris Eisāns.

Akcija "Zvaigzne austrumos" ar šo kravu neapstājas. Jau tagad tiek vākti ziedojumi un komplektēta nākamā pārtikas krava, kuru plāno sūtīt ceļā maijā. Šim mērķim iespējams ziedot ar pārskaitījumu uz konta numuru vietnē "Zvaigzne austrumos", maksājuma uzdevumā norādot "Pārtika Ukrainai".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti