Latvijā 95. markas benzīna cena samazinājusies līdz pirmskara līmenim

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 2 mēnešiem.

Latvijā degvielas uzpildes stacijās 95. markas benzīna cena samazinājusies līdz līmenim, kāds bija pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā pērn februārī, liecina aģentūras LETA novērojumi.

Savukārt dīzeļdegvielas cena pirmdien ir zemākā pēdējā gada laikā, bet vēl nedaudz virs pirmskara līmeņa.

Pirmdien 95. markas benzīna cena "Neste Latvija" automātiskajās degvielas uzpildes stacijās ir 1,537 eiro par litru, "Circle K"  pilna servisa degvielas uzpildes stacijās – 1,554 eiro par litru, "Kool" degvielas uzpildes stacijās – 1,607 eiro par litru, bet "Virši-A" degvielas uzpildes stacijās – 1,637 eiro par litru.

Pērn 23. februārī, dienu pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā, 95. markas benzīna cena "Neste Latvija" degvielas uzpildes stacijās bija 1,567 eiro par litru, "Virši-A" degvielas uzpildes stacijās – 1,594 eiro par litru, "Kool" degvielas uzpildes stacijās – 1,605 eiro par litru, bet "Circle K" degvielas uzpildes stacijās – 1,614 eiro par litru.

Dīzeļdegvielas cena "Neste Latvija" automātiskajās degvielas uzpildes stacijās pirmdien ir 1,517 eiro par litru, "Circle K" pilna servisa degvielas uzpildes stacijās – 1,534 eiro par litru, "Kool" degvielas uzpildes stacijās – 1,577 eiro par litru, bet "Virši-A" degvielas uzpildes stacijās – 1,607 eiro par litru.

Pērn 23. februārī dīzeļdegviela "Neste Latvija" degvielas uzpildes stacijās maksāja 1,427 eiro par litru, "Virši-A" degvielas uzpildes stacijās – 1,464 eiro par litru, "Kool" degvielas uzpildes stacijās – 1,467 eiro par litru, bet "Circle K" degvielas uzpildes stacijās – 1,484 eiro par litru.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti