Ukraina izsaka «pateicību» Krievijas armijas vadībai par kara budžeta izzagšanu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Ukrainas Korupcijas novēršanas aģentūras vadītājs Oleksandrs Novikovs nosūtījis “pateicības vēstuli” Krievijas aizsardzības ministram Sergejam Šoigu par gadiem ilgo ieguldījumu Krievijas militārā budžeta izzagšanā, kas tagad ievērojami atvieglo Ukrainas cīņu pret Krievijas okupantiem.

“Aģentūra izsaka patiesu pateicību Krievijas aizsardzības ministram Sergejam Šoigu par neatsveramo ieguldījumu tajā, ka līdzekļi un resursi, ar ko bija paredzēts nodrošināt Krievijas uzbrukumu Ukrainai, tika izzagti vēl posmā, kad Krievija koncentrēja savus spēkus pie abu valstu robežas,” rakstīts vēstulē.

“Piedaloties metodiskā, sistēmiskā un ilglaicīgā militārā potenciāla attīstībai paredzēto Krievijas Federācijas budžeta līdzekļu izlaupīšanā, Šoigu un citas aizsardzības nozares amatpersonas veicināja ātrāku okupantu iznīcināšanu uz suverēnās Ukrainas zemes.”

Novikovs min dažus piemērus, kas liecina par Krievijas armijā valdošo korupciju. T-72 un T-80 tanku bruņas dažos gadījumos esot aizsargātas ar kartona kārbām, kas paredzētas olu uzglabāšanai.

Ukraiņi zobojas, ka Krievijas armija savu karavīru pārvadāšanai izmanto padomju laika kravas automobili “ZiL-130”, kam “nav analogu visā pasaulē”.

Novikovs norāda, ka Krievijas armija savus karavīrus baro ar pārtikas komplektiem, kuru derīguma termiņš beidzies jau 2015. gadā. Tādēļ okupācijas spēku karavīri pametot kaujas tehniku un padodoties Ukrainas ciemu iedzīvotājiem, lai tiktu pie ēdiena.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti