Rīta Panorāma

ES būs autovadītāju apliecību noteikumu reforma

Rīta Panorāma

Intervija ar PSKUS Reto slimību kabineta vadītāju Andri Skridi

Itālijas Veneto reģionā plaši plūdi

Veneto reģionā Itālijā plaši plūdi

Itālijas reģionā Veneto pie Venēcijas pilsētas sākušies plaši plūdi. Stihijas rajonā notiek cilvēku evakuācija un radušies satiksmes traucējumi.

Itālijas Civilās aizsardzības departaments ārkārtējo laika apstākļu dēļ Veneto izsludinājis sarkano trauksmi, bet lietusgāzes un spēcīgs vējš fiksēts arī citos valsts reģionos.

Plūdu un dubļu nogruvumu riska dēļ pārtraukta dzelzceļa satiksme pa Milānas–Venēcijas dzelzceļa līniju. Vairākās apdzīvotās vietās slēgtas skolas.

Strauji paaugstinās upju ūdens līmenis, un atbildīgās institūcijas bija spiestas atvērt vairāku ūdenskrātuvju slūžas. Uzraudzīta tiek arī Arno upe, kas tek caur Florencei.  

Īpaši smaga situācija ir Vičencas pilsētā starp Venēciju un Veronu, kur glābēji īstenojuši gandrīz 150 operācijas. Izplatīts arī videomateriāls, kurā redzams, kā ar helikopteru un gumijas laivu palīdzību no kādas jāšanas skolas tiek izglābti septiņi cilvēki.

Plūdi skāruši arī Venēcijas pilsētu, taču barjeru sistēma jūrā nav aktivizēta, jo ūdens līmenis nepieauga pāri kritiskajiem 130 centimetriem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti