Mikam Zvejniekam sacensībās Itālijā septītā vieta un sezonas otrs labākais rezultāts

Latvijas kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks svētdien Itālijā izcīnīja septīto vietu Īrijas čempionāta sacensībās slalomā.

Uzvaru svinēja vācietis Frederiks Noriss, kuram Zvejnieks divu braucienu summā zaudēja 1,67 sekundes.

Latviešu sportists par savu sniegumu saņēma 35,78 Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) punktus, kas viņam ir sezonas otrs labākais rezultāts.

Abos braucienos finišēja 44 sportisti.

Sieviešu konkurencē Anna Emīlija Škapare palika pēdējā vietā starp 35 sportistēm un tika pie 189,71 FIS punkta.

Turpmākajās divās dienās sportisti spēkosies milzu slalomā. Pirmdien mači būs Īrijas čempionāta ieskaitē, bet otrdien sacensībām būs FIS statuss.