Gulbis zaudējumu sēriju turpina ziemīgajā Minhenes tenisa turnīrā

Ernests Gulbis neveiksmīgi sākto sezonu pirmdien turpināja ar zaudējumu divos setos 6-7 (3-7), 2-6 pirmajā kārtā sniega ietekmētajā Minhenes turnīrā, Vācijā, kur piekāpās horvātam Ivanam Dodigam, liecina Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) informācija. Gulbis bez uzvarām ir kopš februāra vidus, pirmajā spēlē zaudējot jau ceturtajā turnīrā pēc kārtas.

Gulbim pirmajā setā neizdevās nosargāt breika pārsvaru un Dodigs panāca neizšķirtu 3-3, bet vēlāk bija pārāks taibreikā. Savukārt otrajā setā, kas par stundas ceturksni tika kavēts snigšanas dēļ, Dodigs ar viena breika pārsvaru izvirzījās vadībā 3-0, vairs neļaujot pretiniekam panākt izlīdzinājumu.

Dalība pirmajā kārtā Gulbim nedeva punktus pasaules rangā, kur viņš šonedēļ saglabā 83.vietu, bet Dodigs ierindots 75.pozīcijā.

ATP turnīru pamatsacensībās Gulbis šosezon 10 spēlēs ir guvis tikai divas uzvaras. Vēl trīs spēles kā uzvarētājs viņš noslēdza piecos kvalifikācijas mačos.

Minhenes turnīrā, kur uzvarētājs saņems 250 ranga punktu, reitinga pirmā desmita spēlētāji nepiedalās, bet ar pirmo numuru ir izlikts beļģis Davids Gofēns, kurš rangā ir 13. pozīcijā. Balvu fonds turnīrā, kas notiek uz tenisita jeb māla seguma, ir 520 000 eiro. Turnīra norisi sarežģī laikapstākļi, jo pirmdien gaisa temperatūra nepārsniedza +7 grādus, bet sniega dēļ iepriekš uz brīdi bija jāpārtrauc arī kvalifikācijas sacensības.